Аграрний тиждень. Україна
» » » Технічне переозброєння - питання пріоритетне
» » » Технічне переозброєння - питання пріоритетне

    Технічне переозброєння - питання пріоритетне


    Відтепер кожен, хто жадає працювати на сучасній техніці, будь-то фермер чи представник крупної аграрної компанії, може здійснити цю свою заповітну мрію. «Чарівники і маги» не приховують своєї адреси - Київська область, Бориспільский р-н, с. Проліски, вул. Броварська, 2.

    До церемонії
    Руслан Голуб очолює Тетіївську агропромислову компанію з 1999 року. Сьогодні його підприємство господарює на 6,5 тисячах гектарах. Саме тут, в Пролісках, опинився не випадково. Адже АМАКО для Руслана стратегічний партнер. У амаківців Голуб придбав десятка зо два найрізноманітнішої техніки: комбайни і трактори, погрузчики і преспідбирачі, сівалки і обприскувачі…
    - Що приваблює? – перепитує молодий бізнесмен. – Ціна і якість – ось складові наших партнерських стосунків. Практично всі машини у нас – від АМАКО. І жодного разу вони нас не підвели. Тому не перший рік не просто робимо спільно бізнес, а й товаришуємо...
    - Знаєте, всі зразки техніки, яка є нині в АМАКО, пройшли технологічні випробовування в УкрНДІПВТ ім. Погорілого. Підтримує нашу розмову ще один чоловік. Знайомлюсь. Виявляється, наш новий співрозмовник – Сергій Миколайович Коваль. І до випробування техніки має безпосереднє відношення, бо працює заступником директора згадуваного центру.
    - То що, кажете гарна техніка?
    - Так, і це підтверджено нашими висновками. Наприклад, сівалки точного висіву від АМАКО працюють на всіх без винятку сільськогосподарських культурах. В нашому центрі ми ці сівалки випробували на бурякоцукрових ланах. І результати отримали дуже високі: завдяки техніці та технологіям, які пропонують в АМАКО, ми отримали урожайність солодких коренів вищу за 500 ц/га!
    З точки зору придатності й адаптованості до наших умов роторні й класичні комбайни Massey Ferguson отримали від експертів найвищий бал – 10.
    Та головне, що в компанії АМАКО не просто реалізують техніку. Тут пропонують технологію і техніку з такими складовими як насіння, засоби захисту рослин, мінеральні добрива. Єдиною, на мій погляд, слабкою ланкою залишалась підготовка інженерів. Техніка ж надсучасна і не кожен зможе на ній працювати. Думаю, і цю проблему в компанії вирішать успішно.

    Технічне переозброєння - питання пріоритетне

    Святкове відкриття
    До речі, серед тих, хто приїхав того дня в Проліски, було чимало знайомих і відомих людей. Всі неспішно спілкувались один з одним, пили гарячу каву або чай, з цікавістю розглядали виставлену перед новим офісом техніку.
    Практично вчасно прибули і високі гості: Іван Плющ, Секретар РНБО; Юрій Мельник, міністр аграрної політики України; Пека Холкері, президент компанії АМАКО; Гаррі Колор, віце-презилент корпорації AGCO; Юхим Звягільський, народний депутат. Всіх їх радо зустрів генеральний директор компанії Віталій Скоцик.
    А на Броварську, 2 всі вони з’їхались, щоб розділити радість відкриття нового офісного центру компанії. Тут, на одній території, яка має площу 5 гектарів, розміщено складські приміщення, виставкові павільйони для техніки, склади запасних частин, центр навчання інженерів. Отже, як у величезному супер маркеті ви вибираєте собі товар, оглядаєте його гарненько, консультуєтесь і купуєте. Зручно? Безперечно!
    Тому й приїхали привітати власників компанії з приємною подією відомі політики, урядовці, представники агропідприємств, колеги з українських та зарубіжних провідних фірм. Судіть самі. Серед присутніх ми помітили керівників компаній AGCO, Kuhn, Lion seed, Pierce Corporation, Tee Jet, Crary Industries, Great Plains, Morris, Pioneer, Europlant, MaxiForce, Monsanto imagine, Betaseed, Timken, Bredal, Amity Technology, Kraft Foods, CNH, Concord Environmental Equipment, International Finance Corporation, Renaissance Capital, Lasca Leasing Parex Group. Були також перші особи Української академії аграрних наук, Національного аграрного університету, Корпорації МАК, Банку "Київ", корпорацій «Маїс», Українських Аграрних Інвестицій та багато-багато інших.
    АМАКО (скорочено від American Maсhinery Company) є частиною великої міжнародної групи компаній, які сьогодні працюють на Середньому Сході, в Європі і Африці та США. Саме в сільському господарстві зосереджений основний бізнес компанії: дистриб’юторство або представництво всесвітньовідомих виробників сільськогосподарської техніки, а також виробництво сільгоспмашин на власних заводах.
    Головне прагнення АМАКО – і його всіляко підкреслюють фахівці – це єдиний агротехнологічний центр який має надати ефективні рішення в сфері сільського господарства. Тому діяльність компанії скерована на те, щоб найповніше задовольнити потреби аграріїв.
    - Зо оцінками світових вчених Україна може виробляти сільгосппродукції на півмільярда людей, - констатував на церемонії відкриття Іван Плющ. – І сьогодні, завдяки таким компаніям як АМАКО, ми можемо вийти на високі результати. Адже в новому центрі зосереджено найсучасніші технології та техніка. З допомогою АМАКО багато українських агрофірм зможе досягти рекордних врожаїв.
    Іван Степанович також передав амаківцям привітання від Президента України Віктора Ющенка, подякувавши за той вагомий внесок, який вони роблять в розвиток АПК України. А ще Іван Плющ запропонував ректору Національного аграрного університету Дмитрові Мельничуку найталановитіших студентів механіко-інженерного факультету направляти на навчання саме в цей центр, в Проліски. Адже від них, сьогоднішніх студентів, певною мірою залежить успішне аграрне майбутнє нашої держави.
    - Компанія АМАКО почала працювати на території СНД з 1992 року - сказав у своїй промові Пека Хонкері, - і будує свій бізнес за найвищими стандартами. Основні принципи нашої роботи – надійність, професіоналізм, оперативність.
    Ми постійно розвиваємось і нині працюємо в усіх регіонах України. А оскільки ми розуміємо, що ваша держава має великий потенціал розвитку, то хочемо бути частиною цього процесу.

    Технічне переозброєння - питання пріоритетне

    В повсякденній роботі селян не багато таких приємних моментів, як відкриття сервісного центру з технічного обслуговування сільського господарства, - підкреслив Юрій Мельник, виступаючи перед присутніми. - В АМАКО зібралися люди, зацікавлені в розвитку аграрного виробництва. Вони розуміють, що за новими технологіями і новою технікою – майбутнє.
    Серед величезного спектру питань, які стоять перед Міністерством аграрної політики України, питання технічного переозброєння – пріоритетне. Тому керівництво міністерства буде підтримувати всі проекти, спрямовані на запровадження сучасних техніки і технологій.
    Міністр аграрної політики подякував компанії АМАКО за той вклад, який колектив зробив у розвиток аграрного виробництва і привітав з відкриттям надсучасного центру, в який можна приїхати за досвідом, і в якому можна купити найрізноманітнішу техніку для роботи на землі.
    - Сервіс, який ми надаємо нашим покупцям і партнерам з року в рік покращується, - наголосив Віталій Скоцик, розповідаючи про нове відкриття компанії. – І центр, в якому ми знаходимося - перший з трьох, що будуть відкрити найближчі три місяці в Україні. Наступний – в Рівному, а потім в Запоріжжі. І оскільки інвестуємо багато, то й хочемо, щоб наші партнери отримували всі послуги від агротехнологій до сервісного обслуговування і навчання. Адже наша спільна мета – створити сільське господарство високорезультативним і прибутковим бізнесом.

    Інформація для роздумів
    Отже, відтепер на вул. Броварській, 2 села Проліски Бориспільского району Київської області вам запропонують новітні технології вирощування сільськогосподарських культур, засновані на узагальненому світовому досвіді, та сучасні моделі сільгосптехніки від всесвітньо відомих виробників. А також комплексне технічне обслуговування і ремонт імпортної техніки,
    найширший в Україні асортимент запасних частин, мастил матеріалів і технічних рідин. А головне - навчання і підготовку ваших фахівців аби вони змогли віртуозно користуватися купленою господарством імпортною технікою.
    І наостанок. Завдяки інвестиціям, спрямованим на розвиток структури АМАКО, вдалося створити 6 дочірніх компаній з мережею сервісних центрів (4 з них працюють в Росії, 2 - в Туркменістані). В нашій країні, а саме тут розташовано центральний офіс компанії, працює 21 регіональний центр. Сьогодні на ланах колишніх радянських республік працює близько 15 тис. одиниць іноземної сільгосптехніки і понад її 50% поставлено за безпосередньої участі АМАКО. Отже, кількість клієнтів компанії росте рік у рік і нині складає понад 11 тисяч.
    Про решту цікавинок компанії, сподіваюсь, ми поговоримо з вами якось іншим разом.
    Наталія Люпин





    Схожі новини
  • Відомі переможці конкурсу «АГРОБРЕНД-2013»!
  • КОМПАНІЯ «АМАКО» ВПЕВНЕНО РУХАЄТЬСЯ ВПЕРЕД
  • Яка освіта - таке й хазяйнування
  • Шляхи успышного господарювання
  • Досвід з поля

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Технічне переозброєння - питання пріоритетне


Відтепер кожен, хто жадає працювати на сучасній техніці, будь-то фермер чи представник крупної аграрної компанії, може здійснити цю свою заповітну мрію. «Чарівники і маги» не приховують своєї адреси - Київська область, Бориспільский р-н, с. Проліски, вул. Броварська, 2.

До церемонії
Руслан Голуб очолює Тетіївську агропромислову компанію з 1999 року. Сьогодні його підприємство господарює на 6,5 тисячах гектарах. Саме тут, в Пролісках, опинився не випадково. Адже АМАКО для Руслана стратегічний партнер. У амаківців Голуб придбав десятка зо два найрізноманітнішої техніки: комбайни і трактори, погрузчики і преспідбирачі, сівалки і обприскувачі…
- Що приваблює? – перепитує молодий бізнесмен. – Ціна і якість – ось складові наших партнерських стосунків. Практично всі машини у нас – від АМАКО. І жодного разу вони нас не підвели. Тому не перший рік не просто робимо спільно бізнес, а й товаришуємо...
- Знаєте, всі зразки техніки, яка є нині в АМАКО, пройшли технологічні випробовування в УкрНДІПВТ ім. Погорілого. Підтримує нашу розмову ще один чоловік. Знайомлюсь. Виявляється, наш новий співрозмовник – Сергій Миколайович Коваль. І до випробування техніки має безпосереднє відношення, бо працює заступником директора згадуваного центру.
- То що, кажете гарна техніка?
- Так, і це підтверджено нашими висновками. Наприклад, сівалки точного висіву від АМАКО працюють на всіх без винятку сільськогосподарських культурах. В нашому центрі ми ці сівалки випробували на бурякоцукрових ланах. І результати отримали дуже високі: завдяки техніці та технологіям, які пропонують в АМАКО, ми отримали урожайність солодких коренів вищу за 500 ц/га!
З точки зору придатності й адаптованості до наших умов роторні й класичні комбайни Massey Ferguson отримали від експертів найвищий бал – 10.
Та головне, що в компанії АМАКО не просто реалізують техніку. Тут пропонують технологію і техніку з такими складовими як насіння, засоби захисту рослин, мінеральні добрива. Єдиною, на мій погляд, слабкою ланкою залишалась підготовка інженерів. Техніка ж надсучасна і не кожен зможе на ній працювати. Думаю, і цю проблему в компанії вирішать успішно.

Технічне переозброєння - питання пріоритетне

Святкове відкриття
До речі, серед тих, хто приїхав того дня в Проліски, було чимало знайомих і відомих людей. Всі неспішно спілкувались один з одним, пили гарячу каву або чай, з цікавістю розглядали виставлену перед новим офісом техніку.
Практично вчасно прибули і високі гості: Іван Плющ, Секретар РНБО; Юрій Мельник, міністр аграрної політики України; Пека Холкері, президент компанії АМАКО; Гаррі Колор, віце-презилент корпорації AGCO; Юхим Звягільський, народний депутат. Всіх їх радо зустрів генеральний директор компанії Віталій Скоцик.
А на Броварську, 2 всі вони з’їхались, щоб розділити радість відкриття нового офісного центру компанії. Тут, на одній території, яка має площу 5 гектарів, розміщено складські приміщення, виставкові павільйони для техніки, склади запасних частин, центр навчання інженерів. Отже, як у величезному супер маркеті ви вибираєте собі товар, оглядаєте його гарненько, консультуєтесь і купуєте. Зручно? Безперечно!
Тому й приїхали привітати власників компанії з приємною подією відомі політики, урядовці, представники агропідприємств, колеги з українських та зарубіжних провідних фірм. Судіть самі. Серед присутніх ми помітили керівників компаній AGCO, Kuhn, Lion seed, Pierce Corporation, Tee Jet, Crary Industries, Great Plains, Morris, Pioneer, Europlant, MaxiForce, Monsanto imagine, Betaseed, Timken, Bredal, Amity Technology, Kraft Foods, CNH, Concord Environmental Equipment, International Finance Corporation, Renaissance Capital, Lasca Leasing Parex Group. Були також перші особи Української академії аграрних наук, Національного аграрного університету, Корпорації МАК, Банку "Київ", корпорацій «Маїс», Українських Аграрних Інвестицій та багато-багато інших.
АМАКО (скорочено від American Maсhinery Company) є частиною великої міжнародної групи компаній, які сьогодні працюють на Середньому Сході, в Європі і Африці та США. Саме в сільському господарстві зосереджений основний бізнес компанії: дистриб’юторство або представництво всесвітньовідомих виробників сільськогосподарської техніки, а також виробництво сільгоспмашин на власних заводах.
Головне прагнення АМАКО – і його всіляко підкреслюють фахівці – це єдиний агротехнологічний центр який має надати ефективні рішення в сфері сільського господарства. Тому діяльність компанії скерована на те, щоб найповніше задовольнити потреби аграріїв.
- Зо оцінками світових вчених Україна може виробляти сільгосппродукції на півмільярда людей, - констатував на церемонії відкриття Іван Плющ. – І сьогодні, завдяки таким компаніям як АМАКО, ми можемо вийти на високі результати. Адже в новому центрі зосереджено найсучасніші технології та техніка. З допомогою АМАКО багато українських агрофірм зможе досягти рекордних врожаїв.
Іван Степанович також передав амаківцям привітання від Президента України Віктора Ющенка, подякувавши за той вагомий внесок, який вони роблять в розвиток АПК України. А ще Іван Плющ запропонував ректору Національного аграрного університету Дмитрові Мельничуку найталановитіших студентів механіко-інженерного факультету направляти на навчання саме в цей центр, в Проліски. Адже від них, сьогоднішніх студентів, певною мірою залежить успішне аграрне майбутнє нашої держави.
- Компанія АМАКО почала працювати на території СНД з 1992 року - сказав у своїй промові Пека Хонкері, - і будує свій бізнес за найвищими стандартами. Основні принципи нашої роботи – надійність, професіоналізм, оперативність.
Ми постійно розвиваємось і нині працюємо в усіх регіонах України. А оскільки ми розуміємо, що ваша держава має великий потенціал розвитку, то хочемо бути частиною цього процесу.

Технічне переозброєння - питання пріоритетне

В повсякденній роботі селян не багато таких приємних моментів, як відкриття сервісного центру з технічного обслуговування сільського господарства, - підкреслив Юрій Мельник, виступаючи перед присутніми. - В АМАКО зібралися люди, зацікавлені в розвитку аграрного виробництва. Вони розуміють, що за новими технологіями і новою технікою – майбутнє.
Серед величезного спектру питань, які стоять перед Міністерством аграрної політики України, питання технічного переозброєння – пріоритетне. Тому керівництво міністерства буде підтримувати всі проекти, спрямовані на запровадження сучасних техніки і технологій.
Міністр аграрної політики подякував компанії АМАКО за той вклад, який колектив зробив у розвиток аграрного виробництва і привітав з відкриттям надсучасного центру, в який можна приїхати за досвідом, і в якому можна купити найрізноманітнішу техніку для роботи на землі.
- Сервіс, який ми надаємо нашим покупцям і партнерам з року в рік покращується, - наголосив Віталій Скоцик, розповідаючи про нове відкриття компанії. – І центр, в якому ми знаходимося - перший з трьох, що будуть відкрити найближчі три місяці в Україні. Наступний – в Рівному, а потім в Запоріжжі. І оскільки інвестуємо багато, то й хочемо, щоб наші партнери отримували всі послуги від агротехнологій до сервісного обслуговування і навчання. Адже наша спільна мета – створити сільське господарство високорезультативним і прибутковим бізнесом.

Інформація для роздумів
Отже, відтепер на вул. Броварській, 2 села Проліски Бориспільского району Київської області вам запропонують новітні технології вирощування сільськогосподарських культур, засновані на узагальненому світовому досвіді, та сучасні моделі сільгосптехніки від всесвітньо відомих виробників. А також комплексне технічне обслуговування і ремонт імпортної техніки,
найширший в Україні асортимент запасних частин, мастил матеріалів і технічних рідин. А головне - навчання і підготовку ваших фахівців аби вони змогли віртуозно користуватися купленою господарством імпортною технікою.
І наостанок. Завдяки інвестиціям, спрямованим на розвиток структури АМАКО, вдалося створити 6 дочірніх компаній з мережею сервісних центрів (4 з них працюють в Росії, 2 - в Туркменістані). В нашій країні, а саме тут розташовано центральний офіс компанії, працює 21 регіональний центр. Сьогодні на ланах колишніх радянських республік працює близько 15 тис. одиниць іноземної сільгосптехніки і понад її 50% поставлено за безпосередньої участі АМАКО. Отже, кількість клієнтів компанії росте рік у рік і нині складає понад 11 тисяч.
Про решту цікавинок компанії, сподіваюсь, ми поговоримо з вами якось іншим разом.
Наталія Люпин





Схожі новини
  • Відомі переможці конкурсу «АГРОБРЕНД-2013»!
  • КОМПАНІЯ «АМАКО» ВПЕВНЕНО РУХАЄТЬСЯ ВПЕРЕД
  • Яка освіта - таке й хазяйнування
  • Шляхи успышного господарювання
  • Досвід з поля

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.