Аграрний тиждень. Україна
» » » Дослідження: у 45 країнах антибіотики застосовують для стимулювання росту тварин
» » » Дослідження: у 45 країнах антибіотики застосовують для стимулювання росту тварин

Дослідження: у 45 країнах антибіотики застосовують для стимулювання росту тварин


Дослідження: у 45 країнах антибіотики застосовують для стимулювання росту тварин

Антибіотики усе ще часто використовуються у сільському господарстві для стимулювання росту тварин. Про це свідчить останній звіт Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ). За даними глобального дослідження, антимікробні засоби для сприяння росту тварин все ще використовуються в 45 країнах.


 
Представники МЕБ збирали дані у період з 2015 по 2017 рр. у 155 країнах. Виявилось, що кількість держав, де антибіотики застосовують як стимулятор росту, зменшилась, утім ще багато виробників вдаються до такого методу. Так, якщо раніше це практикували у 60 країнах, то зараз – у 45. Також раніше 110 держав не мали законодавства у сфері регулювання використання антибіотиків у тваринництві, зараз таких країн – 72.
 
“Ця практика загрожує зменшенням ефективності багатьох ліків, які ми використовуємо сьогодні, як для тварин, так і для людей”, – йдеться в повідомленні МЕБ.
У Всесвітній організації охорони здоров’я тварин додають, що розробка надійної нормативно-правової бази є ключовим компонентом для захисту та забезпечення відповідального та розумного використання антимікробних засобів у сфері здоров’я та виробництва тварин.
 
Meat-Inform

 Схожі новини
  • здоровий раціон замінить використання антибіотиків у птахівництві
  • Україна заборонила імпорт птиці одразу з двох країн
  • Українська делегація бере участь у 81-й Генеральній сесії Асамблеї делегатів Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин МЕБ
  • Ветеринари СНД разом боротимуться проти поширення ящура
  • На міжнародній конференції обговорюють епізоотичну ситуацію в Європі

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.