Аграрний тиждень. Україна
» » «Колосівці» вибороли «золото» чемпіонату Європи з легкої атлетики

«Колосівці» вибороли «золото» чемпіонату Європи з легкої атлетики

Українські легкоатлетки Ольга Саладуха, представниця донецької обласної організації «Колос», та Наталія Лупу − чернівецької обласної організації «Колос», вибороли золоті медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Змагання відбувалися з 28 лютого до 3 березня 2013 року у шведському місті Гетеборг. Загалом, із 34 спортсменів з України, які брали в них участь, – дев’ять спортсменів-«колосівців».

У фіналі змагань з потрійного стрибка Ольга Саладуха у першій же своїй спробі довела, що вона є номером один не лише в Європі, а й у світі. Стрибнувши на 14,88 метра, Ольга продемонструвала найкращий результат сезону.

Наталія Лупу стала кращою з бігу на 800 метрів. Зокрема, їй вдалося встановити найвищий результат сезону.

«Я була трішки здивована, вигравши «золото». Біглося мені добре, а на останні 100 метрів сил додав Господь. Зараз переживаю дуже особливі відчуття», – зізналася Наталя.