Аграрний тиждень. Україна
» » Мінагрополітики та Держземагентство відповідатимуть за законопроект «Про національну інфраструктуру геопросторових даних»
» » Мінагрополітики та Держземагентство відповідатимуть за законопроект «Про національну інфраструктуру геопросторових даних»

Мінагрополітики та Держземагентство відповідатимуть за законопроект «Про національну інфраструктуру геопросторових даних»


Уряд доручив Мінагрополітики та Держземагентству відповідати за розробку законопроекту «Про національну інфраструктуру геопросторових даних». Відповідне розпорядження було ухвалено сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України.

Розпорядження було розроблено у зв’язку з передачею функцій у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності Мінагрополітики та Держземагентству. Тож, згідно з цими змінами, відповідати за розробку законопроекту «Про національну інфраструктуру геопросторових даних» будуть ці два відомства.

Схожі новини
  • Сергій Тимченко: Ми реєструємо по 5 000 земельних ділянок на день
  • Європейський вимір України у глобальному геоінформаційному просторі
  • Київ і Токіо домовились про співпрацю у створенні Національної інфраструктури геопросторових даних України
  • Укргеодезкартографія реформується в управління Держземагентства
  • Проведення моніторингу землі відповідатиме всім законодавчим актам

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.