Аграрний тиждень. Україна
» » ДПЗКУ закінчила 1 квартал 2017 року з чистим прибутком
» » ДПЗКУ закінчила 1 квартал 2017 року з чистим прибутком

ДПЗКУ закінчила 1 квартал 2017 року з чистим прибутком


За підсумкам першого кварталу 2017 року Державна продовольчо-зернова корпорація отримала чистий прибуток у розмірі 45,8 млн. грн. Про це повідомив в.о. голови правління Олександр Григорович.
«Вперше за історію функціонування корпорації нам вдалось забезпечити її прибуткову діяльність та досягти позитивного фінансового результату – у першому кварталі ми отримали майже 46 млн. грн. чистого прибутку проти 606 млн грн. збитку за аналогічний період минулого року. Це є найкращим свідченням ефективної роботи та правильно обраного вектору розвитку», - розповів Олександр Григорович.
Як повідомлялось раніше, у 2016 році корпорація у 4 рази скоротила чистий збиток ― з 3 млрд грн у 2015 до 700 млн грн за підсумками минулого року. Крім того, у минулому році фінансовий результат від операційної діяльності було збільшено на понад 1 млрд. грн. – операційний прибуток держкорпорації за минулий рік склав 957 млн грн. проти 119 млн грн. збитку у попередньому періоді

Схожі новини
  • ДПЗКУ заплатила $80 млн відсотків за китайським кредитом
  • «Бердянські жниварки» збільшили чистий прибуток у 2,5 рази
  • Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за перший квартал склав близько 610 млн грн
  • «Миронівський хлібопродукт» (МХП) в січні-березні 2014 року отримав 316 млн дол. чистого збитку
  • Agroton у першому кварталі збільшив чистий прибуток в 2,5 рази

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.