Про це йдеться у повідомленні прес-служби «Укрзалізниці».
Наразі «Укрзалізниця» підготувала помісячний план обсягів перевезень вантажів на 2019 рік з урахуванням отриманої від ринку інформації.
За формування прогнозу обсягів перевезень вантажів на поточний рік враховувалися такі фактори: прогноз економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки, історичні тренди зміни обсягів перевезень, сезонність перевезень основних видів вантажів тощо. Повідомляється, що надані учасниками ринку й асоціаціями прогнози в цілому становлять 23% від загальних прогнозованих обсягів перевезення.
«Наступним етапом спробуємо деталізувати його до рівня станцій, як ми це робили в листопаді-грудні 2018 року за плануванні перевезень зернових, що дало свій позитивний ефект у вигляді збільшення обсягів перевезень», — наголосив директор з економіки і фінансів «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев.
В майбутньому компанія прагне планувати обсяги можливих перевезень, з урахуванням потреби в них учасників ринку в середньостроковій перспективі до трьох років.
Це дасть можливість бізнесу розуміти реалістичність своїх виробничих планів і збільшити обсяги перевезень на наявних потужностях, зокрема шляхом маршрутизації і максимальною зворотною навантаження, зменшити непродуктивні витрати й оптимізувати малодіяльних інфраструктуру.
«Протягом IV кварталу 2018 року "Укрзалізниця", продовжуючи розпочату реформу планування, надсилала запити в галузеві союзи, асоціації, спілки та окремим вантажовідправникам, які становлять понад 60-70% в загальному обсязі відправлень вантажів залізничним транспортом, про надання інформації щодо обсягів перевезень на 2019 рік, однак повної інформації ми не отримали. І хоча розуміння проблематики з боку бізнесу покращилося, сподіваємося в наступному році отримати 93% замість 23%», — зазначив Андрій Рязанцев.
Нагадаємо, Єврокомісія готова інвестувати €850 млн на покращення залізничної інфраструктури України
agravery.com