Аграрний тиждень. Україна
» » За перші три місяці роботи електронної системи вже видано понад 100 тис. ветдокументів в електронному вигляді
» » За перші три місяці роботи електронної системи вже видано понад 100 тис. ветдокументів в електронному вигляді

За перші три місяці роботи електронної системи вже видано понад 100 тис. ветдокументів в електронному вигляді


З березня 2019, після впровадження на території України Єдиного державного реєстру ветеринарних документів (ЄДРТ) станом на сьогодні видано понад 100 тис. ветеринарних документів в електронному вигляді через згадану систему.

Програмний продукт створено Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Він покликаний перевести видачу ветеринарних документів в електронний формат, забезпечити належний контроль за сплатою коштів за наданням адміністративних послуг, усунути можливості підробки (фальсифікації) ветеринарних документів, а також забезпечить оперативною інформацією відповідних державних інспекторів при виконанні своїх повноважень.

За три місяці роботи системи було видано 64,2 тис. ветеринарних довідок, 25 тис. ветеринарних свідоцтв на імпорт та експорт живих тварин і 15,2 тис. ветеринарних свідоцтв на продукцію та сировину тваринного походження.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа відзначає, що впровадження сучасних ІТ-систем в роботу державних органів є кроком, що дозволяє значно скоротити час на оформлення ветеринарних документів, зробити систему їх видачі прозорою та суттєво знижує зловживання.

Схожі новини
  • Впровадження програмного продукту «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів»
  • На Полтавщині проведено ряд семінарів навчань для спеціалістів ветеринарної медицини
  • На Буковині зроблено перші кроки в запровадженні програмного продукту «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів»
  • Україна почала перехід на електронну форму ветеринарних сертифікатів
  • Уряд затвердив порядок видачі ветеринарних документів

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.