Аграрний тиждень. Україна
» » На Закарпатті підбили підсумки роботи з оздоровлення дітей у 2019 році
» » На Закарпатті підбили підсумки роботи з оздоровлення дітей у 2019 році

На Закарпатті підбили підсумки роботи з оздоровлення дітей у 2019 році


22 жовтня 2019 року відбулася Всеукраїнська селекторна нарада, на якій  підбили підсумки роботи з організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році. Захід проходив під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Олега Коваля.

У заході взяли участь спеціалісти управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

На початку обговорення увага учасників наради була акцентована на необхідності поліпшення якості надання оздоровчих послуг, дотримання державних стандартів у сфері дитячого оздоровлення та відпочинку, посилення контролю за безпекою неповнолітніх упродовж оздоровчого сезону. Присутні розглянули питання організації підвезення дітей до літніх таборів та визначили кількість дітей, які оздоровились в областях.

Учасники наради розглянули стан виконання доручення Прем’єр-Міністра України щодо організації заходів проведення відпочинку дітей у 2019 році і завдання на оздоровчу кампанію 2020 року.

У ході обговорення окрему увагу було приділено оздоровленню дітей у «Міжнародному дитячому центрі «Артек» і «Дитячому центрі «Молода гвардія» та оздоровленню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На завершення присутні обговорили питання забезпечення літніх таборів кваліфікованими медичними працівниками, дотримання норм пожежної безпеки та санітарного законодавства.

Схожі новини
  • На Закарпатті у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку уже оздоровилося 14 тис дітей
  • В Житомирській області обговорили організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей
  • На Закарпатті обговорили питання хід проведення оздоровчої компанії у регіоні
  • На Закарпатті обговорили стан підготовки дитячих оздоровчих закладів до літнього сезону
  • На Харківщині готуються до оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.