Аграрний тиждень. Україна
» » Робота всіх лабораторій Держпродспоживслужби буде відкритою – встановлять вебкамери
» » Робота всіх лабораторій Держпродспоживслужби буде відкритою – встановлять вебкамери

Робота всіх лабораторій Держпродспоживслужби буде відкритою – встановлять вебкамери


У лабораторіях Державної служби України з питань безпечності та захисту споживачів будуть встановлені вебкамери. Це забезпечить абсолютну відкритість та прозорість діяльності лабораторної мережі Держпродспоживслужби.

Втілити цю ідею в життя запропонував заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький під час прес-конференції з нагоди презентації проєкту «СТОП Фальсифікат» 14 листопада 2019 року.

«Презентація проєкту «СТОП фальсифікат» наштовхнула мене на ідею встановити камери у всіх лабораторіях Держпродспоживслужби. Таким чином, ми підвищимо прозорість роботи лабораторної мережі та знімемо будь-які можливі маніпуляції щодо нібито зловживань під час проведення лабораторних досліджень», - наголосив Тарас Висоцький.

За його словами, завдяки такому простому рішенню кожен простий громадян може перевірити як працюють співробітники тієї чи іншої лабораторії.

Було запропоновано завершити всі організаційні питання щодо встановлення вебкамер в лабораторіях до середини грудня – тобто ще до початку старту практичної складової проєкту «СТОП Фальсифікат».

Нагадаємо, 14 листопада 2019 року оголошено про старт масштабного медійного проекту «СТОП Фальсифікат», спрямований на посилення захисту споживачів та очищення ринку від фальсифікованої продукції. Проект реалізовуватимуться із залученням журналістської команди телеканалу 1+1 «ТСН Тиждень» та за підтримки Уряду, Держпродспоживслужби та профільних асоціацій. Практична стадія реалізації масштабної боротьби з фальсифікатом розпочнеться через місяць - 16 грудня 2019 року. За цей час недобросовісні виробники матимуть змогу зняти з полиць фальсифіковані продукцію. Таким чином, на думку ініціаторів проєкт матиме ще й потужний профілактичний ефект.

Схожі новини
  • Ми боремося не з виробниками, а з явищем фальсифікації продукції, - Голова Громадської ради при Держпродспоживслужбі
  • Ініціатива громадськості щодо боротьби з фальсифікатом харчових продуктів – у топ-пріоритетах діяльності Уряду, - Тарас Висоцький
  • В Україні стартує масштабний медійний проєкт «СТОП Фальсифікат»
  • Фахівці Держпродспоживслужби візьмуть участь у прес-конференції з нагоди старту проекту «СТОП Фальсифікат»
  • Фахівці Держпродспоживслужби візьмуть участь у пре-конференції з нагоди старту проекту «СТОП Фальсифікат»

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.