Аграрний тиждень. Україна
» » Агарії можуть втратити європейський ринок тваринництва, – ФАО
» » Агарії можуть втратити європейський ринок тваринництва, – ФАО

Агарії можуть втратити європейський ринок тваринництва, – ФАО


Агарії можуть втратити європейський ринок тваринництва, – ФАО

Якщо Україна не ухвалить законодавчих актів щодо благополуччя тварин та антибіотикорезистентності, тобто, не адаптує своє законодавство до нормативів Євросоюзу, то з 2022 року експортери продукції тваринництва можуть втратити великий ринок.

Про це заявив національний координатор проекту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) Віталій Башинський, повідомляє ukrinform.ua.

"Якщо Україна не ухвалить законодавчих актів стосовно благополуччя тварин та антибіотикорезистентності, у 2022 році, коли почне діяти новий регламент ЄС, експорт з України буде обмежено", — сказав національний координатор проекту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) Віталій Башинський.

За словами експерта, щоб продажі до країн ЄС не обмежували, потрібно, насамперед, переглянути законодавство щодо стійкості до протимікробних препаратів у тваринництві та благополуччя тварин.

"Сьогодні в Україні вже широкомасштабно застосовується програма державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та інших забруднювачів у продукції тваринного походження. Саме завдяки цій роботі Україна на сьогодні є експортером своєї тваринницької продукції до ЄС", — додав Віталій Башинський.

ІЦ УАК за матеріалами Agropolit

agroconf.org

Схожі новини
  • Ринок ЄС незабаром може закритись для української продукції тваринництва
  • 40% зареєстрованих в Україні ветпрепаратів — антибіотики
  • «Вплив ЄС на політичні процеси в Україні послабить наш експортний потенціал» - Ірина Паламар
  • Держпродспоживслужба долучилася до обговорення питань антибіотикорезистентності
  • 22 листопада 2019 року пройде прес-конференція «СТОП Антибіотикорезистентності»

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.