Аграрний тиждень. Україна
АТУ»Новини»Через спалах сальмонельозу супермаркет у Вінниці отримав 47 тис. гривень штрафних санкцій
АТУ»Новини»Через спалах сальмонельозу супермаркет у Вінниці отримав 47 тис. гривень штрафних санкцій

Через спалах сальмонельозу супермаркет у Вінниці отримав 47 тис. гривень штрафних санкцій

23 березень, Розділ Новини, переглядів 1 775

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, у доповнення до інформації щодо спалаху сальмонельозу, пов’язаного з діяльністю супермаркету ТОВ "ЕКО" (м. Вінниця, просп. Коцюбинського, 70), інформує, що станом на 16 березня 2020 року всі п’ятеро постраждалих після закінчення курсу лікування та отримання негативних результатів лабораторного обстеження виписані з лікарні в задовільному стані.

Нових випадків захворювання, пов’язаних з діяльністю зазначеного закладу, не реєструвалось.

Оскільки усі порушення, виявлені при позаплановому інспектуванні потужності у ході проведення епідрозслідування 03 березня 2020 року, було усунуто - діяльність кулінарного цеху супермаркету ТОВ "ЕКО" відновлено з 18 березня 2020 року.

Директора закладу притягнуто до адміністративної відповідальності, накладено штрафні санкції розміром 47 тис. гривень.





Схожі новини
  • На Вінниччині фахівці Держпродспоживслужби проводять роз'яснювальну роботу в закладах громадського харчування щодо профілактики харчових отруєнь
  • Держпродспоживслужба почала розслідування спалаху захворювання на гостру кишкову інфекцію на Львівщині
  • Підприємців Херсонщини оштрафували на 123 тисячі за рекламу
  • Торік на Кіровоградщині зафіксовано на 90 випадків менше захворювання тварин на сказ ніж у 2018 році
  • Інформація про санітарно-епідемічну ситуацію в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Салют» в с. Коблево Березанського району Миколаївської області станом на 02.07.2019

  • Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.