Офіс з управління операційною ефективністю Астарти підвів підсумки дворічної роботи Системи операційного вдосконалення Астарти (СОВА).
У результаті її економічний ефект перевищив 28 млн грн. Активними учасниками цієї системи стали майже 900 працівників Компанії, тобто майже 14% від усієї чисельності співробітників Астарти. У середньому на одного учасника СОВА припадає 32 тис. грн економічного ефекту.
За два роки роботи було подано понад 2100 ідей у всіх сегментах бізнесу Компанії. 31 проєкт з операційного вдосконалення вже реалізовані. 14 «кайдзен-проєктів» наразі в активній фазі впровадження.
Авторам та командам впровадження Компанія виплатила 2.5 млн грн премій.
«В Астарті ми активно розвиваємо культуру внутрішнього підприємництва, коли кожен працівник може запропонувати будь-яку пропозицію чи ідею. Наприклад, наші співробітники розробили прототип самохідного відео зонда, що подорожує трубними системами елеватора й дозволяє отримати онлайн зображення їх технічного стану на мобільний телефон. Тепер на роботу, яка раніше виконувалася два місяці і потребувала демонтажу цих труб, потрібно всього два дні. Технологія бездротової передачі відео сигналу з такого робота, у поєднанні з творчим підходом людей, дає економічний результат», — говорить Євген Ковнір, керівник офісу з управління операційною ефективністю Астарти.
Для довідки:
Система Операційного Вдосконалення Астарти (СОВА) — це система менеджменту, яка базується на створенні досконалих бізнес-процесів та залученні кожного співробітника у процес безперервних покращень.
Вона спрямована на підвищення ефективності операційної та управлінської діяльності бізнесу, у т.ч. і гнучкості та швидкості реагування на зовнішні зміни та виклики, а також досягнення найвищих показників ефективності бізнесу.
ІЦ УАК за матеріалами прес-центру "Астарти"agroconf.org