Аграрний тиждень. Україна
» » Україна та Азербайджан обговорили нові вимоги щодо експорту української продукції
» » Україна та Азербайджан обговорили нові вимоги щодо експорту української продукції

Україна та Азербайджан обговорили нові вимоги щодо експорту української продукції


Україна та Азербайджан обговорили нові вимоги щодо експорту української продукції

На онлайн-зустрічі представники Держпродспоживслужби та Агентства харчової безпеки Азербайджанської Республіки обговорили зміни в азербайджанському законодавстві щодо імпорту харчових продуктів і кормів, включаючи матеріали та продукти, що контактують з харчовими продуктами, які діють з 1 лютого.

З метою сприяння експорту української продукції з України та недопущення затримок на пунктах в'їзду, азербайджанська сторона запевнила, що поступово будуть впроваджуватися нові вимоги стосовно ввезення української продукції до Азербайджану.

Сторони обговорили наступні кроки щодо підтвердження Україною еквівалентності державного контролю за виробництвом харчових продуктів азербайджанському законодавству та процедури внесення українських виробників харчової продукції до списку дозволених експортерів харчових продуктів до Азербайджану під гарантією Держпродспоживслужби.

На сьогодні між Україною та Азербайджаном погоджено 16 форм ветеринарних сертифікатів на експорт з України до Азербайджану, які опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі «Міжнародне співробітництво».

Один з пріоритетів діяльності Держпродспоживслужби є сприяння відкриттю нових ринків збуту української продукції. Її завдання є подолання технічних перешкод в торгівлі та забезпечення державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.

ІЦ УАК за матеріалами ДПСС

agroconf.org

Схожі новини
  • У грудні відкрито нові ринки для експорту української продукції - ринки Канади та Туреччини
  • Оприлюднено вимоги для ввезення харчових продуктів до Тринідад і Тобаго
  • Володимир Лапа та представники УЗА обговорили експорт українського зерна до Китаю
  • Держпродспоживслужба та бізнес обговорили ряд актуальних питань щодо виробництва та міжнародної торгівлі харчовими продуктами
  • Україна та Канада обговорили перспективи відкриття канадського ринку для української продукції

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.