Аграрний тиждень. Україна
» » Новини залізниці
» » Новини залізниці

    Новини залізниці


    Новини залізниці

    УЗ заборонила перевезення зерна у піввагонах з «неналежним кріпленням укриття»

    АТ “Укрзалізниця” заборонила транспортування зерна у піввагонах із кріпленням захисного укриття, що не відповідає правилам СМГС. Про це йдеться у рішенні ЦЦМ-14/49 від 21 березня, що є у розпорядженні Rail.insider.

    Згідно з документом, забороняється застосовувати в регіональних філіях АТ «Укрзалізниця» технічну документацію (НТУ, ескізи), яка передбачає кріплення захисного укриття зовні вагона, оскільки “не забезпечується безпека руху, схоронність зернових вантажів та допускаються випадки їх псування під час залізничних перевезень”. Також забороняється погодження та реєстрація подібної технічної документації.

    У тексті рішення нагадується, що на підставі звернень вантажовідправників з 1 січня 2023 року дозволено перевезення зернових у піввагонах. Упродовж січня-лютого збіжжям навантажено понад 5,3 тис. піввагонів.

    «Для перевезення таких вантажів відправниками використовуються вагонні вкладиші розстібного типу, захисні укриття поверхні вантажу (з ув’язувальними металевими кільцями, ув’язками та ін.), призначені для уникнення потрапляння вологи, яка значно впливає на якість та собівартість вантажу у подальшому. При цьому має місце невиконання вантажовідправниками вимог глав 1, 14 Додатку 3 до СМГС “Технические условия размещения и крепления грузов” в частині невідповідного закріплення захисного укриття поверхні вантажу ув’язками одноразового використання не за верхні (зовнішні) ув’язочні пристрої, що розташовані зовні верхнього обв’язувального бруса кузова піввагона (рис. 15, глава 1 Додатку 3 до СМГС), що призводить до загрози безпеці руху, схоронності та псування вантажів», — уточнюється у документі.

    При цьому повідомляється про “випадки, коли укривний матеріал відривається та потрапляє на ходову частину рухомого складу”.

    Загалом у 2023 році під час транспортування зернових вантажів у піввагонах проведено усунення комерційних несправностей у 637 піввагонах.

    “Затримки таких вагонів на шляху прямування призводять до додаткових експлуатаційних витрат, пов’язаних з відчепленням та усуненням комерційних несправностей; збільшення терміну доставки вантажу в умовах дефіциту тягового та рухомого складу; невиконанням графіка руху та затримкою поїздів”, — йдеться у документі.

    Тож УЗ вирішила заборонити транспортування зерна у піввагонах з «неналежним кріпленням укриття».

    Варто зауважити, що досі УЗ не оприлюднила конкретних матеріалів щодо випадків відривів укриття та загрози цим безпеці руху. Rail.insider очікує відповіді від перевізника на запит стосовно цього.


    Наразі проблем із перевалкою агропродукції на українському боці немає, - Олександр Камишін

    Основна проблема з залізничним експортом агропродукції полягає в недостатніх потужностях з іншого боку кордону, тоді як АТ "Укрзалізниця" за час війни забезпечила необхідний допуск приватного бізнесу до розвитку перевалки з українського боку, заявив екс-глава УЗ Олександр Камишін, повідомляє Інтерфакс-Україна.

    "За час війни ми понад 30 приватних компаній допустили до розвитку прикордонних перевалочних комплексів, мобільних і стаціонарних. На сьогодні проблем із перевалкою агропродукції на українському боці немає", - констатував Камишін, виступаючи у ВР як кандидат на посаду міністра і "керівник залізниці на сьогодні".

    За його словами, існує проблема з готовністю ЄС приймати українські обсяги агропродукції.

    "Уся Польща експортувала через свої порти 8,3 млн тонн зерна на рік. А ми, як Україна, повинні експортувати 50 плюс млн тонн зерна на рік. Тому наше зерно в такому обсязі, на жаль, європейською стороною не проїжджає", - пояснив Камишін.

    Він зазначив, що це питання слід вирішувати на території Польщі та інших сусідніх країн.

    Укрзалізниця вводить нову конвенцію на перевезення зернових до Ізмаїлу

    Укрзалізниця введе нове обмеження на перевезення зернових до Ізмаїлу. Про це пише Rail.insider із посиланням на сайт компанії.

    Конвенція діятиме з 23 березня та «до відміни». Вона поширюватиметься на всіх одержувачів, окрім ТОВ «СП «Нібулон». Поза тим, дозволяється навантаження у вагони філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця».

    Нагадаємо, що в порту Ізмаїл критична ситуація із накопиченням вагонів. Тож, Укрзалізниця вже обмежувала транспортування до станції Ізмаїл тиждень тому.


    В Україні планують збільшити кількість пунктів пропуску на західному кордоні — Шмигаль провів нараду

    Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив із представниками профільних відомств розширення пропускної здатності західного кордону.

    Про це повідомляється на Телеграм-каналі глави уряду, передає Укрінформ.

    "Працюємо над розширенням пропускної здатності західного кордону. На нараді з Мінінфраструктури, Державним агентством відновлення та Державною митною службою обговорили наступні кроки для покращення логістики. Дав завдання митниці разом з Мінінфраструктури затвердити комплекс заходів і подати стратегію розбудови нових пунктів пропуску на західному кордоні", - зазначив Шмигаль.

    За його словами, розглядається також модернізація наявних пунктів разом із під'їзними шляхами.

    "Це сприятиме не лише пришвидшенню перетину кордону, а й подальшій інтеграції України в ЄС, збільшенню товарообігу з країнами Європи та відновленню економіки", - заявив Прем'єр-міністр.

    Як повідомлялося, Прем'єр-міністр України раніше наголошував, що для пропускної здатності західного кордону вибудовуватиметься нова логістична система.

    Головою правління АТ “Укрзалізниця” призначено Євгена Лященка

    Кабінет Міністрів України ухвалив рішення призначити головою правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Лященка, який до того входив до складу правління товариства. Про це повідомляє Rail.insider із посиланням на сайт Кабміну.

    «Призначити з 23 березня 2023 р. головою правління акціонерного товариства “Українська залізниця” Лященка Євгена Анатолійовича строком на два роки», — йдеться у розпорядженні.

    Цим же документом схвалено дострокове припинення повноважень керівника товариства Олександра Камишіна, якого призначено міністром з питань стратегічних галузей промисловості України.

    В “Укрзалізницю” Євген Лященко прийшов разом з Олександром Камишіним у 2021 році. Він обіймав посаду члена правління УЗ і відповідав за фінансовий блок питань. До того Євген Лященко п’ять років (до 2019-го) був директором холдингу “Медіа Група Україна”, що входить до System Capital Management. SCM, у свою чергу, належить українському олігарху Рінату Ахметову.

    Ключовими активами холдингу «Медіа Група Україна» були телеканал «Україна» та газета «Сьогодні». У липні 2022 року було оголошено, що Рінат Ахметов вийшов з медійного бізнесу.

    За словами віце-прем’єр-міністра Кубракова, нині перед Лященком поставлені три ключові завдання. Перше з них – це продовження реформи УЗ, а саме – виділення окремих бізнес-вертикалей відповідно до сфери діяльності (пасажирська, вантажна, виробнича та інфраструктурна) і відповідність до європейського законодавства, особливо в питаннях безпеки та інклюзивності. Друге завдання – виконання інвестиційної програми, зокрема розвиток експортних шляхів та створення необхідної інфраструктури, електрифікація залізничних ділянок тощо. Нарешті, третім завданням для нового очільника УЗ є вихід компанії на беззбитковість.

    Як повідомлялося, із серпня 2019 року Укрзалізницю очолював Олександр Камишін. 27 лютого 2023 року він подав у відставку. 21 березня Камишіна призначено міністром з питань стратегічних галузей промисловості України.


    ІЦ УАК

    agroconf.org





    Схожі новини
  • УЗ заборонила перевезення зерна у піввагонах з «неналежним кріпленням укриття»
  • Укрзалізниця заборонить перевезення зерна у приватних піввагонах
  • УЗ заборонить перевезення білоруських добрив
  • «Укрзалізниця» приймає замовлення на серпневі перевезення за довгостроковими контрактами
  • УЗ відкрила прийом заявок на 8 тис. вагонів за довгостроковими контрактами на новий період

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Новини залізниці


Новини залізниці

УЗ заборонила перевезення зерна у піввагонах з «неналежним кріпленням укриття»

АТ “Укрзалізниця” заборонила транспортування зерна у піввагонах із кріпленням захисного укриття, що не відповідає правилам СМГС. Про це йдеться у рішенні ЦЦМ-14/49 від 21 березня, що є у розпорядженні Rail.insider.

Згідно з документом, забороняється застосовувати в регіональних філіях АТ «Укрзалізниця» технічну документацію (НТУ, ескізи), яка передбачає кріплення захисного укриття зовні вагона, оскільки “не забезпечується безпека руху, схоронність зернових вантажів та допускаються випадки їх псування під час залізничних перевезень”. Також забороняється погодження та реєстрація подібної технічної документації.

У тексті рішення нагадується, що на підставі звернень вантажовідправників з 1 січня 2023 року дозволено перевезення зернових у піввагонах. Упродовж січня-лютого збіжжям навантажено понад 5,3 тис. піввагонів.

«Для перевезення таких вантажів відправниками використовуються вагонні вкладиші розстібного типу, захисні укриття поверхні вантажу (з ув’язувальними металевими кільцями, ув’язками та ін.), призначені для уникнення потрапляння вологи, яка значно впливає на якість та собівартість вантажу у подальшому. При цьому має місце невиконання вантажовідправниками вимог глав 1, 14 Додатку 3 до СМГС “Технические условия размещения и крепления грузов” в частині невідповідного закріплення захисного укриття поверхні вантажу ув’язками одноразового використання не за верхні (зовнішні) ув’язочні пристрої, що розташовані зовні верхнього обв’язувального бруса кузова піввагона (рис. 15, глава 1 Додатку 3 до СМГС), що призводить до загрози безпеці руху, схоронності та псування вантажів», — уточнюється у документі.

При цьому повідомляється про “випадки, коли укривний матеріал відривається та потрапляє на ходову частину рухомого складу”.

Загалом у 2023 році під час транспортування зернових вантажів у піввагонах проведено усунення комерційних несправностей у 637 піввагонах.

“Затримки таких вагонів на шляху прямування призводять до додаткових експлуатаційних витрат, пов’язаних з відчепленням та усуненням комерційних несправностей; збільшення терміну доставки вантажу в умовах дефіциту тягового та рухомого складу; невиконанням графіка руху та затримкою поїздів”, — йдеться у документі.

Тож УЗ вирішила заборонити транспортування зерна у піввагонах з «неналежним кріпленням укриття».

Варто зауважити, що досі УЗ не оприлюднила конкретних матеріалів щодо випадків відривів укриття та загрози цим безпеці руху. Rail.insider очікує відповіді від перевізника на запит стосовно цього.


Наразі проблем із перевалкою агропродукції на українському боці немає, - Олександр Камишін

Основна проблема з залізничним експортом агропродукції полягає в недостатніх потужностях з іншого боку кордону, тоді як АТ "Укрзалізниця" за час війни забезпечила необхідний допуск приватного бізнесу до розвитку перевалки з українського боку, заявив екс-глава УЗ Олександр Камишін, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"За час війни ми понад 30 приватних компаній допустили до розвитку прикордонних перевалочних комплексів, мобільних і стаціонарних. На сьогодні проблем із перевалкою агропродукції на українському боці немає", - констатував Камишін, виступаючи у ВР як кандидат на посаду міністра і "керівник залізниці на сьогодні".

За його словами, існує проблема з готовністю ЄС приймати українські обсяги агропродукції.

"Уся Польща експортувала через свої порти 8,3 млн тонн зерна на рік. А ми, як Україна, повинні експортувати 50 плюс млн тонн зерна на рік. Тому наше зерно в такому обсязі, на жаль, європейською стороною не проїжджає", - пояснив Камишін.

Він зазначив, що це питання слід вирішувати на території Польщі та інших сусідніх країн.

Укрзалізниця вводить нову конвенцію на перевезення зернових до Ізмаїлу

Укрзалізниця введе нове обмеження на перевезення зернових до Ізмаїлу. Про це пише Rail.insider із посиланням на сайт компанії.

Конвенція діятиме з 23 березня та «до відміни». Вона поширюватиметься на всіх одержувачів, окрім ТОВ «СП «Нібулон». Поза тим, дозволяється навантаження у вагони філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, що в порту Ізмаїл критична ситуація із накопиченням вагонів. Тож, Укрзалізниця вже обмежувала транспортування до станції Ізмаїл тиждень тому.


В Україні планують збільшити кількість пунктів пропуску на західному кордоні — Шмигаль провів нараду

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив із представниками профільних відомств розширення пропускної здатності західного кордону.

Про це повідомляється на Телеграм-каналі глави уряду, передає Укрінформ.

"Працюємо над розширенням пропускної здатності західного кордону. На нараді з Мінінфраструктури, Державним агентством відновлення та Державною митною службою обговорили наступні кроки для покращення логістики. Дав завдання митниці разом з Мінінфраструктури затвердити комплекс заходів і подати стратегію розбудови нових пунктів пропуску на західному кордоні", - зазначив Шмигаль.

За його словами, розглядається також модернізація наявних пунктів разом із під'їзними шляхами.

"Це сприятиме не лише пришвидшенню перетину кордону, а й подальшій інтеграції України в ЄС, збільшенню товарообігу з країнами Європи та відновленню економіки", - заявив Прем'єр-міністр.

Як повідомлялося, Прем'єр-міністр України раніше наголошував, що для пропускної здатності західного кордону вибудовуватиметься нова логістична система.

Головою правління АТ “Укрзалізниця” призначено Євгена Лященка

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення призначити головою правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Лященка, який до того входив до складу правління товариства. Про це повідомляє Rail.insider із посиланням на сайт Кабміну.

«Призначити з 23 березня 2023 р. головою правління акціонерного товариства “Українська залізниця” Лященка Євгена Анатолійовича строком на два роки», — йдеться у розпорядженні.

Цим же документом схвалено дострокове припинення повноважень керівника товариства Олександра Камишіна, якого призначено міністром з питань стратегічних галузей промисловості України.

В “Укрзалізницю” Євген Лященко прийшов разом з Олександром Камишіним у 2021 році. Він обіймав посаду члена правління УЗ і відповідав за фінансовий блок питань. До того Євген Лященко п’ять років (до 2019-го) був директором холдингу “Медіа Група Україна”, що входить до System Capital Management. SCM, у свою чергу, належить українському олігарху Рінату Ахметову.

Ключовими активами холдингу «Медіа Група Україна» були телеканал «Україна» та газета «Сьогодні». У липні 2022 року було оголошено, що Рінат Ахметов вийшов з медійного бізнесу.

За словами віце-прем’єр-міністра Кубракова, нині перед Лященком поставлені три ключові завдання. Перше з них – це продовження реформи УЗ, а саме – виділення окремих бізнес-вертикалей відповідно до сфери діяльності (пасажирська, вантажна, виробнича та інфраструктурна) і відповідність до європейського законодавства, особливо в питаннях безпеки та інклюзивності. Друге завдання – виконання інвестиційної програми, зокрема розвиток експортних шляхів та створення необхідної інфраструктури, електрифікація залізничних ділянок тощо. Нарешті, третім завданням для нового очільника УЗ є вихід компанії на беззбитковість.

Як повідомлялося, із серпня 2019 року Укрзалізницю очолював Олександр Камишін. 27 лютого 2023 року він подав у відставку. 21 березня Камишіна призначено міністром з питань стратегічних галузей промисловості України.


ІЦ УАК

agroconf.org





Схожі новини
  • УЗ заборонила перевезення зерна у піввагонах з «неналежним кріпленням укриття»
  • Укрзалізниця заборонить перевезення зерна у приватних піввагонах
  • УЗ заборонить перевезення білоруських добрив
  • «Укрзалізниця» приймає замовлення на серпневі перевезення за довгостроковими контрактами
  • УЗ відкрила прийом заявок на 8 тис. вагонів за довгостроковими контрактами на новий період

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.