Аграрний тиждень. Україна
» » Людство перейде на вегетаріанство через 40 років
» » Людство перейде на вегетаріанство через 40 років

Людство перейде на вегетаріанство через 40 років


Провідні фахівці з водних ресурсів планети виступили з суворим попередженням з приводу світових поставок продовольства. На їхню думку, населення Землі може майже повністю перейти на вегетаріанську дієту в найближчі 40 років у зв'язку з катастрофічною нестачею продуктів харчування, пише The Guardian.

"За даними дослідження, зараз люди отримують близько 20% білків з продуктів тваринного походження, але цей показник може впасти до 5%, щоб прогодувати ще 2 млрд людей, які будуть жити на Землі до 2050 року", - відзначає автор статті Джон Відал.

"Орні землі будуть відчувати дефіцит води, що не дозволяє виробити достатню кількість продовольства для населення 9 млрд людей до 2050 року, якщо ми будемо дотримуватись нинішніх тенденцій та змін в дієті, типових для західних країн", - йдеться в доповіді вчених Стокгольмського міжнародного інституту води під керівництвом Маліка Фалкенмарка.

"Води вистачить тільки за умови, що їжа тваринного походження буде обмежена 5% від всіх калорій і суттєвий дефіцит води в окремих регіонах буде зустрінутий... надійною системою торгівлі продуктами харчування", - зазначають автори доповіді.

Схожі новини
  • Уряд посилює контроль над побічними продуктами тваринного походження
  • ООН попередила про небезпеку продовольчої кризи в Азії
  • У Криму інвесторам, які обробляють зрошувані землі, надаватимуть знижки на воду
  • Аграрні економісти – за зміни аграрної політики у світовому масштабі
  • Аграрні економісти закликають до зміни аграрної політики в світовому масштабі

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.