Аграрний тиждень. Україна
» » Партнерство виробників і переробників молока у діалозі з державою
» » Партнерство виробників і переробників молока у діалозі з державою

  Партнерство виробників і переробників молока у діалозі з державою


   Сьогодні, 20 травня в рамках робочого візиту до Херсонської області Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка взяв участь в урочистому відкритті молочнотоварного комплексу ТОВ «Торговий Дім «Долинське».

         Відкриваючи комплекс, Ігор Швайка відмітив позитивну тенденцію, яка спостерігається на Херсонщині у молочному тваринництві: «В цілому по Україні у сільськогосподарських підприємствах за 4 місяці поточного року маємо показники збільшення продуктивності корів на 7,3%, а по Херсонській області цей показник збільшився на 20,8%. Вочевидь, це відбувається за рахунок покращення технологій виробництва молока та якісних показників стада молочних корів».

         Впровадити сучасні технології, поліпшити якість молочної сировини та підвищити прибутковість молочного виробництва «Торговому Дому «Долинське» допомагає компанія «Данон», яка вже декілька років тісно співпрацює з підприємством, надаючи фінансову і консультаційну допомогу. З початку співпраці з компанією «Данон» в лютому 2012 року підприємство збільшило виробництво молока майже на 10 тонн/добу.

         «Для України така злагоджена робота виробників та переробників молока є успішним прикладом ефективного і прозорого партнерства. Україна сьогодні потребує поширення такого досвіду. Адже порозуміння між виробниками і переробниками молока, їхнє тісне співробітництво є запорукою стабільності на ринку молока, з одного боку. А з іншого – в умовах дефіциту бюджетних коштів і недостатньої державної підтримки галузі, допомога, яку переробники молока надають виробникам дозволяє розвивати молочне тваринництво в України», - наголосив Ігор Швайка.

          Також міністр поінформував, що нещодавно був підписаний Меморандум про узгодження дій між Мінагрополітики та молокопереробними підприємствами про забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку молока та молочних продуктів, а також підкреслив, що це відкритий документ, до якого за бажанням можуть долучатись інші молокопереробники.

          «Такі ж меморандуми ми підписуємо і в інших галузях. Сьогодні влада намагається максимально налагодити відвертий діалог з бізнесом, зробити відносини прозорими і зрозумілими, по-справжньому партнерськими. І ми відчуваємо зворотню довіру з боку бізнесу», - підкреслив міністр.

   

  Довідково: Станом на 01.05.2014 по Україні спостерігається позитивна динаміка розвитку галузі тваринництва, а саме: збільшено реалізація на забій худоби та птиці – на 9,0%, виробництво молока – на 1,7%, яєць – на 7,1%. У Херсонській області збільшено виробництво м’яса, молока та яєць - на 1,6%, 1,4% та 49,6% до відповідного періоду минулого року. Основним чинником стабілізації ситуації в галузі тваринництва є призупинення скорочення чисельності поголів’я худоби та птиці з подальшим його нарощуванням. Слід зауважити, що в Україні станом на 01.05.2014 по всіх категоріях господарств поголів’я великої рогатої худоби зменшилось на 2,5%, в тому числі корів – на 1,9%. Проте, у Херсонській області поголів’я великої рогатої худоби збільшено на 1,8%. Спостерігається позитивна тенденція по чисельності поголів’я птиці (по Україні зросло – на 6,5%, по області – на 52,4%).


  Схожі новини
 • Ігор Швайка візьме участь у відкритті молочнотоварного комплекс у Херсонсь ...
 • Тваринництво та молочна галузь залишається у фокусі особливої уваги Уряду
 • В Україні на 8% збільшилась реалізація на забій худоби та птиці, на 2% - ви ...
 • Микола Присяжнюк: «Загальне надходження молока на переробні підприємства зр ...
 • Молока стало меньше

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео