Аграрний тиждень. Україна
» » Інновації у годівлі тварин
» » Інновації у годівлі тварин

  Інновації у годівлі тварин


  Натуральна годівля сільськогосподарських тварин стає все більш популярною в Україні, оскільки час товарного дефіциту вже давно минув, а споживач є все більш вибагливим до якості кінцевої продукції.

   

  Застосування натуральних кормових добавок надає виробнику змогу захистисти природнім шляхом тварин від зараження мікотоксинами та грамнегативиними бактеріями (Сальмонелла, E.coli) та покращити показники продуктивності без застосування антибіотичних стимуляторів росту. Це особливо актуально, враховуючи статистику смертности людей у зв’язку з резистентністю до антибіотиків.

   

  Так нещодавно представництво австрійської компанії БІОМІН в Україні презентувало вітчизняним виробникам інноваційні продукти:

   

  - підкислювач підсиленої дії Біотронік®Топ3 для захисту тварин і птиці від зараження Сальмонелою таE.coli;

  - спеціальний пробіотик для птиці ПолтріСтар®міEU для створення і підтримки корисної мікрофлори;

  - фітогенний продукт Дігестаром®Фініш для ефективної та натуральної відгодівлі свиней.

   

  Якість продуктів сертифікована згідно стандартам: GMP+, ISO 9001, HACCP, ISO 14040, QS.

   

  За словами партнерів компанії, застосування натуральних кормових добавок також слугує зниженню показника конверсії корму (ред. співвідношення кількості затраченого корму до одиниці отриманої продукції), що є вагомою перевагою у час постійного подорожчання кормової сировини.

   

  Дізнатися більше про інновації у годівлі: http://temp.biomin.net/ru/kompanija/novosti/news-details/article/novye-reshenija-ot-kompanii-biomin-ukraina/

   

  Довідка про компанію: австрійська компанія БІОМІН розробляє та виготовляє натуральні кормові добавки з ціллю оптимізації показників продуктивності тварин та птиці. Інноваційні продукти компанії активно використовують в більш, ніж 100 країнах світу. Інші рішення компанії: деактиватори мікотоксинів, підкислювачі, натуральні стимулятори росту, синбіотики, ферменти, премікси.

   

   

   

   


  Схожі новини
 • Природна стимуляція росту та продуктивності у свиней
 • Запорука успішного бізнесу
 • Надійний партнер у сфері захисту здоров'я тварин
 • Нутріекономіка у свинарстві - у пошуках джерел додаткового прибутку
 • Мікотоксикозам тварин – ефективний препарат!

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.