Аграрний тиждень. Україна
» » Через АЧС Білорусь заборонила ввезення свинини з Київської області
» » Через АЧС Білорусь заборонила ввезення свинини з Київської області

  Через АЧС Білорусь заборонила ввезення свинини з Київської області


  Білорусь ввела заборону на постачання свинини з Київської області України через африканську чуму свиней (АЧС). Про це повідомляє Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі.
  «За інформацією Міжнародного епізоотичного бюро на території Київської області України зареєстровано випадок захворювання тварин африканською чумою свиней», — йдеться у вказівці департаменту, розміщеному на сайті відомства.
  За інформацією, з 12 травня вводяться тимчасові обмеження на ввезення на територію Білорусі з Київської області України живих свиней, свинини, у тому числі м'яса диких кабанів, продуктів переробки, шкіри, щетини, мисливських трофеїв, отриманих від сприйнятливих видів тварин, кормів, вживаного обладнання для утримання, забою і розбирання свиней.
  У департаменті вказали на необхідність прийняття «додаткових заходів контролю щодо забезпечення біологічного захисту великих свинарських комплексів, а також свинарських ферм і господарств усіх форм власності».
  Нагадаємо, у 2014 році Білорусь ввела аналогічну заборону на ввезення свиней з Сумської, Луганської та Чернігівської областей.

  Довідка:
  В Україні вперше вірус АЧС був зареєстрований у Запорізькій області в липні 2012 року.
  Африканська чума свиней — висококонтагіозне захворювання, що протікає в гострій формі, характеризується швидким перебігом і великою смертністю тварин (98-100%). Засобів лікування і специфічної профілактики дана хвороба не має. Для людини африканська чума свиней небезпеки не представляє.


  Схожі новини
 • Заборону на ввезення подовжено
 • Карантин через чуму свиней в Луганській області знімуть до 8 квітня
 • Україна і Словаччина заговорили про «закритий режим» через АЧС
 • Україна на Росія обговорять проблему африканської чуми свиней
 • Білорусь тимчасово не їстиме м'ясо птиці з Індії

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.