Аграрний тиждень. Україна
» » Кабмін обіцяє комплексну програму розвитку фермерства до 1 серпня
» » Кабмін обіцяє комплексну програму розвитку фермерства до 1 серпня

  Кабмін обіцяє комплексну програму розвитку фермерства до 1 серпня


  У Кабінеті Міністрів України створять робочу групу, яка напрацює комплексну програму розвитку фермерства та опрацює низку технічних рішень щодо надання допомоги тваринникам, Про це розповів на своїй сторінці Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  За його словами, усі напрацювання мають презентувати до 1 серпня. «Вже зараз фермерський рух — це значний ринок ємністю понад 70 млрд грн», — написав Володимир Гройсман.

  Нагадаємо, що підтримка фермерства — це один з трьох пріоритетних напрямків програми «3+5» міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового.

  Після свого приходу в Мінагрополітики саме він ініціював зміну фокусу бюджетної підтримки у бік дрібних виробників та надання фермерам першочергового права придбання землі у випадку відкриття ринку. Раніше він анонсував, що державна підтримка українських фермерів згодом досягне рівня європейської.

   

  Agropolit.com.


  Схожі новини
 • Куди спрямувати виділені на підтримку фермерів кошти?
 • Данія може інвестувати в Україну
 • Мінагрополітики запроваджує європейський досвід підтримки дрібних аграріїв ...
 • У Мінагрополітики відбудеться підписання Меморандуму про співробітництво у ...
 • МінАП за створення агробанку, агробіржі

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.