Аграрний тиждень. Україна
» » Відзвітував про роботу аграрний комітет ВРУ
» » Відзвітував про роботу аграрний комітет ВРУ

  Відзвітував про роботу аграрний комітет ВРУ


  Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України (ВРУ) за період роботи шостої сесії розглянув понад 70 законопроектів.

  Про це йдеться в повідомленні інформаційного управління ВРУ.

  Як зазначається, за поданням комітету ВРУ прийнято два закони України: «Про внесення змін до закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою »від 18.05.2017 № 2041-VIII; «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я і благополуччя тварин» від 18.05.2017 № 2 042-VIII.

  «Зазначений закон дозволить побудувати європейську систему контролю безпеки харчових продуктів і кормів, зняти багато обмежень на український експорт і таким чином розширити ринки збуту. Це, в свою чергу, буде важливим стимулом для розвитку аграрного сектора і харчової промисловості України на основі високих європейських стандартів», - йдеться в повідомленні парламенту.

  За поданням Комітету за результатами розгляду Верховною Радою України оброблених Комітетом проектів актів Верховної Ради України в першому читанні прийняті:

  - проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку надання в оренду водних об'єктів в комплексі із земельними ділянками», рег. № 3157 від 21.09.2015;

  - проект закону «Про внесення зміни до статті 4 Закону України «Про використання земель оборони» щодо підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок», рег. 4638 від 11.05.2016;

  - проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про особисте селянське господарство» з розвитку сільського зеленого туризму», рег. № 2232 від 02.07.2015.

  На друге читання був направлений проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства», рег. № 4922 від 07.07.2016.

   

  http://usba.com.ua


  Схожі новини
 • Аграрії просять прийняття першочегових законів
 • Асоціації АПК закликають зробити 24 листопада аграрним днем
 • Змінено національну систему контролю виробництва та обігу харчових продукті ...
 • Прийнято у першому читанні закон, що відкриє продукції українського тваринн ...
 • Контроль за дотриманням порядку в рибоохоронній діяльності буде забезпечено ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.