Аграрний тиждень. Україна
» » КМЕФ-2017: глобальні тренди і інвестиції
» » КМЕФ-2017: глобальні тренди і інвестиції

  КМЕФ-2017: глобальні тренди і інвестиції


  Вже четвертий рік поспіль на початку жовтня Київ стає місцем зустрічі всесвітньо відомих економістів, міжнародних і українських бізнесменів, представників найбільших фінансових організацій, політиків і представників влади. Їх усіх на два дні об’єднує Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — бізнес-подія світового рівня, одна з наймасштабніших в Україні.

  Під час КМЕФ-2017 провідні економісти окреслили глобальні тренди, що трансформують світ на наших очах, — від зміни клімату до переходу країн-лідерів до протекціонізму заради захисту власних економік. А швидка цифровізація взагалі створила небачену дотепер економічну систему. Корпорації, які не існували ще 20 років тому, сьогодні генерують прибуток більший, ніж окремі країни. З’явився навіть термін GAFAnomics (Google+Apple+Facebook+Amazon). Отже, у сучасному світі зростання ВВП країн напряму залежить від впровадження інновацій.

  Експерти КМЕФ дали рекомендації українській владі та бізнесу щодо того, як за нових умов можна покращити їхні позиції на світовому ринку. При цьому було зазначено досягнення України, від яких можна відштовхуватись. Зокрема, п’яте місце нашої країни у світі за темпами проникнення електромобілів, лідерство в переліку держав, що є пріоритетними для інвесторів у регіоні EMEA, успіхи в революції криптовалют. Ми першими розпочали торгівлю ф’ючерсами біткойн на національній біржі, першими відкрили аукціон на  Blockchain та на рівні Національного банку розробили дорожню карту використання цієї технології.

  КМЕФ став платформою для формування стратегії і впливу на реальну економіку. Форум сприяє появі в Україні інструментів економічного розвитку. Зокрема, у попередні роки на КМЕФ говорили про необхідність експортно-кредитного агентства, і Верховна Рада схвалила цю ініціативу. Учасники форуму постійно підкреслювали важливість цілеспрямованої державної політики щодо підтримки промисловості — і Кабмін створив Національний комітет промислового розвитку. У рамках КМЕФ активно обговорювалися переваги створення індустріальних парків, і парламент прийняв відповідні закони, а в різних регіонах України вже проектуються і відкриваються такі парки.

  До того ж форум став постійно діючим комунікаційним майданчиком для налагодження зв'язків між іноземними інвесторами, українським бізнесом і представниками влади, а також є інструментом поліпшення міжнародної репутації нашої країни. Для участі в КМЕФ до Києва приїжджають потенційні інвестори, які дізнаються про бізнес-можливості України. Таким чином, форум працює над поліпшенням репутації країни, а чимало підприємців знаходять під час КМЕФ партнерів, клієнтів, нові контакти для розвитку бізнесу. Зокрема, цього року форум відвідали делегації бізнесменів з арабських країн, Італії, Фінляндії, Польщі, країн Балтії та ін. Для багатьох з них це був перший візит до України.  Схожі новини
 • Як реагувати на зміни та не пропустити можливості
 • Україна в умовах Четвертої промислової революції: шанси на успіх є, треба с ...
 • Українсько-Італійський бізнес форум
 • Перший Київський міжнародний економічний форум: інструменти економічного ро ...
 • У жовтні в Ялті на Чорноморському Економічному Форумі обговорять перспектив ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.