Аграрний тиждень. Україна
» » «Expo Live» надає гранти
» » «Expo Live» надає гранти

  «Expo Live» надає гранти


  У період з 20 жовтня 2020 року по 10 квітня 2021 року в м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки «Експо − 2020», яка стане найбільшою виставковою подією у світі під девізом «Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє». Попередньо передбачається, що захід відвідає приблизно 25 млн осіб із 180 країн.

  Організаторами Всесвітньої виставки «Експо – 2020» було анонсовано програму «Expo Live», якою передбачено проведення конкурсів на надання грантів, що будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів, які поліпшують якість життя і мають суспільну цінність.

  Програма «Expo Live» передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсів у розмірі до 100 тис. дол. США для розвитку та підтримки малих та середніх підприємств, стартапів і перспективних початківців з усього світу.

  Прийом заявок на  участь у програмі  відкривається двічі на рік (наступний етап розпочнеться у квітні 2018 року). Подати заявку на отримання гранту можуть підприємства будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації тощо.

   

  Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті виставки https://www.expo2020dubai.ae/Expo-Live/Innovation, а також звернувшись за адресою електронної пошти: expolive@expo2020.ae

   

  http://minagro.gov.ua


  Схожі новини
 • Україна на найбільшій продуктовій виставці Азії Hong Kong Food Expo
 • Аграрні науковці візьмуть участь у програмі Horizon 2020 - Ярослав Гадзало
 • У жовтні в Україні відбудуться дві масштабні агропромислові виставки
 • У жовтні в Україні відбудуться дві масштабні агропромислові виставки
 • Участь у виставках «Agro Animal Show» та «Зернові технології» - запорука ус ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео