Аграрний тиждень. Україна
» » Експорт укаїнської солі до ЄС зріс на 22,5%
» » Експорт укаїнської солі до ЄС зріс на 22,5%

  Експорт укаїнської солі до ЄС зріс на 22,5%


  ДП «Артемсіль» (м. Соледар, Донецька обл.) відвантажила до ЄС за 9 місяців 2018 року 645,4 тисячі тонн солі, що на 22,5% перевищує показник аналогічного періоду минулого року.

  Про це повідомляє прес-служба підприємства.

  Зазначається, що тільки до Угорщини поставки зросли більш ніж на 50% і склали 381,7 тисячі тонн. На 8,7% зріс експорт в країни ближнього зарубіжжя, на 20,2% більше було відвантажено й українським споживачам.

  Загалом, державне солевидобувне підприємство за підсумками 9 місяців 2018 року випустило 1,438 мільйона тонн солі. Обсяг виробництва на 28,1% більше запланованих показників і на 20,6% перевищує показник минулого року.

  «Зростання обсягів виробництва продукції стало можливе завдяки збільшенню постачань за всіма напрямками збуту. Якщо проаналізувати асортимент продукції, то з початку року в ДП «Артемсіль» було вироблено 1,09 мільйона тонн солі меленої без пакування, що відвантажується навалом, це на 30% перевищує показник минулого року», йдеться у повідомленні.

  Схожі новини
 • За 8 місяців ДП «Артемсіль» випустило солі на 28% більше від запланованого
 • У першому півріччі 2018 року ДП «Артемсіль» поповнило бюджети всіх рівнів н ...
 • В Україні перевиконано план виробництва солі
 • ДП «Артемсіль» збільшило випуск солі
 • Україна збільшила обсяги експорту солі до ЄС на 35%

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.