Аграрний тиждень. Україна
» » Абсолютна перемога кукурудзи Pioneer® у IV Західноукраїнському чемпіонаті
» » Абсолютна перемога кукурудзи Pioneer® у IV Західноукраїнському чемпіонаті

  Абсолютна перемога кукурудзи Pioneer® у IV Західноукраїнському чемпіонаті


  Абсолютна перемога кукурудзи Pioneer® у IV Західноукраїнському чемпіонаті Гібриди кукурудзи Pioneer® здобули абсолютну перемогу в двох категоріях оцінювання за результатами IV Західноукраїнського чемпіонату на кращий гібрид кукурудзи та цукрових буряків, який проходив на демонстраційних полях компанії «Агропродсевіс» у селі Настасів, що на Тернопільщині. Гібриди кукурудзи світового бренду, які отримали незаперечну перемогу:

   

  · P8307 (ФАО 240) - 142,44 ц/га - перше місце у категорії ФАО від 180 до 240

  · P8567 (ФАО 290) - 142,44 ц/га - перше місце у категорії ФАО 250-290

   

  Бренд також здобув лідерські позиції у категоріях: ФАО 250-290 – третє місце з гібридом P8523 (ФАО 260) - 139,60 ц/га; ФАО 300+ - друге та третє місця з гібридами P9175 (ФАО 330) - 149,90 ц/га та P8816 (ФАО 300) - 149,16 ц/га відповідно.

   

  У змаганні взяли участь більше 100 гібридів кукурудзи багатьох компаній, що представлені на ринку України. Ділянки з гібридами, що брали участь в конкурсі, вирощені в однакових умовах та оцінені за показниками врожайності, стійкості до хвороб та посухи.

   

  «Участь у подібних змаганнях - це чудова нагода для визначення найкращих. Такий майданчик надає опцію чесного вибору найкращих виробників та ефективних технологій, які допомагають українським аграріям досягнути кращих врожаїв. Щороку ми пишаємось нашими результатами, які надихають нас на інноваційні розробки, щоб створювати нові продукти відповідно до кліматичних потреб і з найменшим впливом на довкілля», - сказав Роман Нижник, керівник відділу продажів бренду Pioneer® Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont.

  Як відомо, Corteva Agriscience ™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, застосовує передові всесвітньо відомі наукові дослідження задля розвитку своїх брендів та сучасного сільського господарства. В компанії працюють більше 22000 професіоналів в більш ніж 130 країнах, пропонуючи найкращі рішення для кожного регіону світу.

   

   

  Схожі новини
 • BASF і Corteva Agriscience завершили ліцензійну угоду щодо виробничої систе ...
 • Європейський Союз схвалив новий фунгіцид Inatreq™ Active Corteva Agriscienc ...
 • Corteva Agriscience™ презентував мультибрендову стратегію в Україні
 • Компанія DowDuPont активно підтримує програми корпоративної соціальної відп ...
 • Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™ буде називатися Corteva Agriscie ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.