Аграрний тиждень. Україна
» » У музеї в Пирогово проходить свято українських солодощів
» » У музеї в Пирогово проходить свято українських солодощів

  У музеї в Пирогово проходить свято українських солодощів


  У Національному музеї народної архітектури та побуту України тривають «Дні українських солодощів».

   

  Гостям пропонують різноманітну палітру традиційних українських солодощів, виготовлених за старовинними рецептами з натуральних і екологічно чистих інгредієнтів.

   Як розповіла керівник відділу зв'язків з громадськістю Національного музею народної архітектури та побуту України Олена Зеленко, з давніх часів українські солодощі завжди славилися своїм надзвичайним смаком, а традиційні секрети їх виготовлення передавалися по жіночій лінії від покоління до покоління. Без солодкої випічки не обходилося жодна урочиста подія, будь то народні календарні свята або обряди заручин, весілля, хрестини і т.д. ... «У нас на святі всі гості отримають унікальний шанс спробувати справжні українські солодощі та напої, які вміли готувати наші бабусі. А ще усі бажаючі зможуть дізнатися секрети їхнього приготування», - розповіла представниця музею.

  Крім традиційних українських солодощів і напоїв, які пропонують відомі українські ресторани, відвідувачі музею в цей день зможуть пограти в народні ігри та забави, за участь в яких вони теж отримають солодкі призи. А ще послухати запальну музику у виконанні народних колективів: від фолку до сучасного етно-джазу, потанцювати під відкритим небом і навчитися майструвати традиційні українські сувеніри. Спеціальний гість свята - музичний гурт «Strikha-Project», який буде розважати гостей до пізнього вечора. З нагоди проведення «Днів українських солодощів» робота Національного музею народної архітектури та побуту України буде продовжена до 19:00.

   

   

  Схожі новини
 • У Вінниці вилучено 1200 кілограм небезпечних солодощів
 • На Фестиваль традиційної української кухні запрошують в Пирогів
 • Міжнародний етнографічний фестиваль «Жнива-2012 - толока»
 • У музеї в Пирогово проходить свято українських солодощів
 • ВІДБУДЕТЬСЯ ВИСТАВКА-ЯРМАРОК СІЛЬСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ «УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО З ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.