Аграрний тиждень. Україна
» » Аграрії та пасічники обговорили нові методи сповіщення про обробку полів
» » Аграрії та пасічники обговорили нові методи сповіщення про обробку полів

Аграрії та пасічники обговорили нові методи сповіщення про обробку полів


28 березня 2019 року відбулася зустріч представників аграрного бізнесу та бджільництва щодо удосконалення методів сповіщення пасічників під час оброблення полів засобами захисту рослин.

У заході взяли участь в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів Володимир Лапа, президент Спілки пасічників України Володимир Стретович, доктор ветеринарних наук Інституту тваринництва НААН Євген Руденко, представники аграрних компаній, пасічники та інші.

Учасники заходу обговорили дотримання законодавства щодо застосування засобів захисту рослин та взаємні обов’язки  сторін.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа наголосив на необхідності удосконалення норм законодавства щодо комунікації аграріїв та бджолярів при розташуванні пасік та проведенні обробки полів засобами захисту рослин.

Також у ході заходу обговорили можливості впровадження міжнародних практик та застосування нових підходів до агарного виробництва, зокрема, як вирощування сільськогосподарських культур, так і утримання пасік.

Представники аграрного бізнесу розповіли про ефективні механізми взаємодії аграріїв та бджолярів, які вже діють у ряді регіонів України та подальші напрями розширення даної роботи.

           За результатами зустрічі учасники домовилися продовжувати комунікацію щодо пошуку шляхів оперативного сповіщення про обробку полів засобами захисту рослин та внесення змін відповідних змін до чинного законодавства.

Схожі новини
  • Реєстрація пасіки громадянами не веде за собою втрату субсидії чи накладання податків – Володимир Лапа
  • Оповіщення про обробку полів стосується як пасічників, так і громадян – Володимир Лапа
  • Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа відповів на телефонні дзвінки громадян
  • Володимир Лапа обговорив із представниками громадськості проблеми фальсифікації товарів в Україні
  • Україна та Словенія обговорили двостороннє співробітництво в сфері ветеринарних та фітосанітарних заходів

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.