Аграрний тиждень. Україна
» » На Полтавщині Держпродспоживслужба провела навчання для юних споживачів
» » На Полтавщині Держпродспоживслужба провела навчання для юних споживачів

На Полтавщині Держпродспоживслужба провела навчання для юних споживачівФахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області провели навчання для юних споживачів на тему «Основи споживчих знань». Захід пройшов на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк».

Діти підвищили свій рівень зі споживчих знань, отримали корисну інформацію щодо маркування та правил придбання непродовольчих товарів та обговорили питання можливої небезпеки, що може нести в собі придбання неякісної продукції.

Фахівці Держпродспоживслужби області продемонстрували дітям окремі зразки неякісної та небезпечної продукції, котра була виявлена працівниками Управління захисту споживачів у одній із торгівельних мереж області під час проведення перевірок, та обговорили необхідні дії в разі придбання продукції неналежної якості, щоб при потребі кожен знав, як захистити свої права як споживача.

Отримані знання у подальшому діти зможуть застосовувати у конкретних життєвих ситуаціях, а також зможуть поділитися ними зі своїми батьками та друзями.

Схожі новини
  • На Херсонщині пройдуть обговорення оздоровчої кампанії 2019 року в регіоні
  • Фітосанітари Полтавщині та Сумщини обмінялися длосвідом
  • На Херсонщині обговорили питання державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції
  • На Запоріжжі фахівці Держпродспоживслужби провели майстер-клас для школярів
  • На Івано-Франківщині пройшли навчання для спеціалістів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.