Аграрний тиждень. Україна
» » Ставки фрахту на перевезення зерна з дунайських портів України зросли
» » Ставки фрахту на перевезення зерна з дунайських портів України зросли

Ставки фрахту на перевезення зерна з дунайських портів України зросли


Минулого тижня ставки фрахту на перевезення зерна з річкових портів Дунаю підвищилися. У свою чергу, ставки транспортування з глибоководних портів Одеси для хендісайзів продовжували знижуватися, тоді як у сегменті панамаксів ставки залишилися без змін.

Про це повідомила компанія Atria Brokers.

Станом на 7 грудня, ставки на перевезення кукурудзи коустерами 6000 т з портів Рені та Ізмаїл у напрямку Іспанії підвищилися на 5-6 USD/т ­­– до 46-48 USD/т, східного узбережжя Італії – на 3 USD/т до 41-43 USD/т. На 2 USD/т подорожчав фрахт до Мармари (29 USD/т), східного узбережжя Греції (32-34 USD/т), східного Середземномор’я (38-40 USD/т) та іспанської Севільї (48-50 USD/т). Ставки у напрямку Ізраїлю залишилися без змін на рівні 43-46 USD/т. Зростання ставок було зумовлено збільшенням попиту.

Фрахт на перевезення кукурудзи хендісайзами за всіма основними напрямкам знизився на 2 USD/т і становив 37-38 USD/т у напрямку середземноморського узбережжя Єгипту, 39-40 USD/т – Італії, 41-42 USD/т – середземноморського узбережжя Іспанії, 42-43 USD/т – Тунісу.

В свою чергу, фрахт на перевезення кукурудзи панамаксами з портів Одеси, Південного та Чорноморська залишився без змін: до Китаю 75-78 USD/т, середземноморського узбережжя Іспанії – 45-47 USD/т.

Ставки на перевезення кукурудзи баржами на Констанцу залишилися на рівні попереднього тижня –21-22 EUR/т, тоді як для соняшнику ставки на Русе/Сілістра становили близько 30 EUR/т.

Схожі новини
  • Ставки фрахту на перевезення зерна продовжують знижуватися
  • На фрахтовому ринку України спостерігається зниження ставок на перевезення зерна
  • Ставки фрахту на перевезення зерна з Дунаю та глибоководних портів Одеси продовжили знижуватися
  • Ставки фрахту в глибоководних та річкових портах України продовжують активно знижуватися
  • Ставки фрахту на перевезення з дунайських портів на більшість напрямків підвищилися

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.