Аграрний тиждень. Україна
» » В областях працюють 56 тисяч комбайнів для збору зерна
» » В областях працюють 56 тисяч комбайнів для збору зерна

  В областях працюють 56 тисяч комбайнів для збору зерна


  На сьогодні на полях працюють понад 56 тисяч зернозбиральних комбайнів. А вже найближчими роками їхню кількість планується збільшити до 75 тисяч одиниць, оскільки намолот зерна в Україні поступово зростає. Для того ж, щоб сучасна техніка була доступна сільгоспвиробникам, Уряд налагоджує спільне виробництво з міжнародними компаніями. Про це сьогодні під час робочої поїздки до Харківської області повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

  «Сьогодні в усіх регіонах триває збір врожаю. На полях працюють майже 56 тисяч зернозбиральних комбайнів, і навантаження на них достатньо велике. У центральних областях воно становить до 270 га на комбайн, а в південних – понад 280. Тому ми поступово збільшуватимемо кількість комбайнів, які задіяні в зборі врожаю. За середнього врожаю у 50 мільйонів тонн, необхідно мати до 75 тисяч одиниць техніки», − зазначив Микола Присяжнюк.

  За словами Міністра, Уряд сьогодні займається налагодженням спільного виробництва техніки з такими всесвітньовідомими компаніями, як John Deere та CLAAS.

  «На законодавчому рівні вже створені всі умови для цього. А створення лізингових програм для сільгоспвиробників зробить техніку доступною для всіх», − наголосив Міністр.


  Схожі новини
 • До 2017-го випустять 8 тисяч комбайнів
 • Присяжнюк: Уряд має забезпечити кожного дрібного та середнього сільгоспвиро ...
 • Для збору врожаю на поля вийшло 56 тисяч комбайнів
 • В Україні зібрали 6 млн тонн зерна
 • Присяжнюк: Українські аграрії розпочали підготовку до жнив

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.