Аграрний тиждень. Україна
» » До 2017-го випустять 8 тисяч комбайнів
» » До 2017-го випустять 8 тисяч комбайнів

  До 2017-го випустять 8 тисяч комбайнів


  Херсонський машинобудівний завод спільно з німецькою компанією CLAAS планують зібрати близько 8 тисяч зернозбиральних комбайнів до 2017 року. Вироблять техніку в межах українсько-німецького інвестиційного проекту, повідомив у ЗМІ директор Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Мінагрополітики Олександр Григорович.
  Він зазначив, що на підприємстві збиратимуть комбайн «Tucano-440», пропускна здатність якого − 12 кг зерна за секунду. В Україні особливий попит на такі комбайни мають підприємства, в яких врожайність зернових становить 50-60 ц/га.
  «Потреба в таких високопродуктивних машинах зараз становить 50% від усього парку, який існує. А в перспективі кількість зернозбиральних комбайнів різної потужності має становити 75 тисяч», − зазначив Олександр Григорович.
  Директор Департаменту також наголосив, що нині у структурі вітчизняного зернозбирального парку 75% комбайнів працюють понад 15 років. Переважно це машини радянського зразку і навантаження на кожен становить понад 200 га проти, наприклад, 50 га на один комбайн у країнах Європи.
  Олександр Григорович нагадав, що учасниками проекту, крім Херсонмашу та компанії CLAAS, є Європейський банк реконструкції та розвитку, Національна акціонерна компанія «Украгролізинг», Страхова компанія «Гермес».  Схожі новини
 • Присяжнюк: Уряд має забезпечити кожного дрібного та середнього сільгоспвиро ...
 • В областях працюють 56 тисяч комбайнів для збору зерна
 • Цьогріч в Україні ХМЗ спільно з Claas почне випуск високопродуктивного комб ...
 • Виробництво української сільгосптехніки зменшилось у 10 разів – Мінагропрод
 • В Україні планують розпочати спільне з компанією CLAAS виробництво зернозби ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.