Аграрний тиждень. Україна
» » У Запорізькій області відкрито три перших сімейних ферми - Данон Україна
» » У Запорізькій області відкрито три перших сімейних ферми - Данон Україна

  У Запорізькій області відкрито три перших сімейних ферми - Данон Україна


  В рамках проекту «Розвиток молочарських кооперативів», що впроваджується Міжнародним благодійним фондом «Добробут громад» у співпраці з компанією «Данон» за підтримки Данон Екосистем Фонду (Франція), Хейфер Інтернешенл (США), Міністерства закордонних справ, міжнародної торгівлі і розвитку Канади (DFATD), неурядовою організацією SOCODEVI (Канада) з місцевими партнерами – Запорізьким інформаційно-консультаційним центром «Агро-Таврія» та ДОГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» (СКС) – відкрито три перші сімейні молочні ферми у Запорізькій області на базі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) «Балківський плюс» (с. Світле, Токмацький район) та «Жовтневе» (с. Жовтневе, Токмацький район).

  Про це компанія "Данон Україна" повідомляє у своєму прес-релізі.

  Як далі зазначається в тексті прес-реліза, починаючи з листопада 2014 року три сімейні молочні ферми будуть забезпечувати СОКи «Жовтневе» та «Балківський плюс» додатковими об’ємами високоякісного молока, в результаті чого кооперативи щодня збиратимуть у середньому на 200 кг молока більше, яке постачатиметься на переробку на молокозавод ТОВ «Данон Дніпро» у м. Херсон (входить до Групи компаній «Данон» в Україні).

  Також компанія нагадує, що родинам, які погодились взяти участь у проекті «Розвиток молочарських кооперативів», фахівці від партнерів проекту («Данон Україна», ДОГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» та МБФ «Добробут громад») розробили проекти реконструкції корівників, щоб ті відповідали усім нормам та вимогам комфортного утримання тварин, гарантували максимальну продуктивність корів, а також створювали комфортні умови праці для господарів. Далі кожній родині було безповоротно надано обладнання на суму 4 тис. доларів США (доїльне обладнання, поїлки, система освітлення з автоматичним регулятором включення/виключення, система вентиляції, гумові коврики, електропастух) та по 2 племінні високопродуктивні нетелі (за умовами договору родини зобов’язалися передати перший приплід жіночої статі іншій родині, що є членом кооперативу).

  Очікується, що завдяки покращенню умов утримання та годівлі тварин, а саме: автоматичній системі напування корів, якісним системам кондиціювання повітря та освітлення, а також автоматизованому доїнню – продуктивність поголів’я ферм зросте мінімум на 30%, а родини суттєво зменшать затрати часу на роботу в господарстві. Відповідно, завдяки збільшенню об’ємів заготівлі молока та підвищенню його якості, родини зможуть забезпечити собі гідний дохід та відповідно рівень життя.

  Проект «Розвиток молочарських кооперативів» було започатковано в 2010 році в 5 областях України: Херсонській, Запорізькій, Полтавській, Миколаївській та Дніпропетровській. У рамках третьої фази проекту (з липня 2013 р. до липня 2016 р.) планується створення сталої та конкурентоспроможної системи постачання молока власниками особистих селянських господарств (ОСГ), об’єднаними в СОК, а також перетворення перспективних домогосподарств на міні-ферми сімейного типу, покращуючи професійні знання, навички, ефективність та життєстійкість як сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, так і їх членів.

  http://www.aaa-agro.com

  Схожі новини
 • Кооперативи та сімейні ферми сприятимуть підвищенню закупівельних цін на мо ...
 • Виробництву молока – «зелене світло»
 • «Данон» профінансує полуничні кооперативи України
 • "Данон" розгортає проект з вирощування української полуниці
 • Міжнародна організація розвиватиме сільські території Чернівецької області

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.