Аграрний тиждень. Україна
» » На Запоріжжі запрацювали перші сімейні ферми
» » На Запоріжжі запрацювали перші сімейні ферми

  На Запоріжжі запрацювали перші сімейні ферми


  У рамках проекту «Розвиток молочарських кооперативів», що впроваджується Міжнародним благодійним фондом «Добробут громад» у співпраці з компанією «Данон» та за підтримки Запорізького інформаційно-консультаційного центру «Агро-Таврія» і ДОГО «Сільськогосподарська консультаційна служба», в Токмацькому районі на базі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Жовтневе» (с. Жовтневе) та «Балківський плюс» (с. Остриківка) відкрито три перші сімейні молочні ферми в області.
  Високоякісне молоко постачатиметься на молокозавод ТОВ «Данон Дніпро» у місто Херсон, повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.
  Кожна з родин, маючи по чотири корови, реконструювала корівники на більшу кількість голів.
  За словами фермерів, завдяки покращенню умов утримання тварин, а саме — автоматичній системі напування корів, вентиляції та освітлення, а також автоматизованому доїнню продуктивність поголів’я ферм можна збільшити на 15-20%.
  Крім того за інформацією прес-служби, сімейні ферми отримали по дві племінні високопродуктивні нетелі української червоної степової породи. А за умовами договору, родини зобов’язуються передати перший приплід жіночої статі іншій родині, що є членом кооперативу.
  «Починаючи з листопада поточного року три сімейні молочні ферми забезпечуватимуть кооперативи «Жовтневе» та «Балківський плюс» додатковими обсягами високоякісного молока, в результаті чого кооперативи щодня збиратимуть у середньому на 200 л молока більше. Продукт для переробки постачатиметься на молокозавод ТОВ «Данон Дніпро» в м. Херсон (входить до групи компаній «Данон» в Україні)», — йдеться у офіційному повідомленні.
  Родинам, які погодилися взяти участь у проекті «Розвиток молочарських кооперативів», фахівці від партнерів проекту («Данон Україна», ДОГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» та МБФ «Добробут громад») розробили проекти реконструкції корівників, щоб ті відповідали всім нормам та вимогам комфортного утримання тварин, гарантували максимальну продуктивність корів, а також створювали комфортні умови праці для господарів.
  Окрім двох племінних високопродуктивних нетелів кожній родині надано обладнання на суму 4 тис. доларів США: доїльне обладнання, поїлки, система освітлення з автоматичним регулятором включення/виключення, система вентиляції, гумові килимки, електропастух.

  Схожі новини
 • У Запорізькій області відкрито три перших сімейних ферми - Данон Україна
 • Кооперативи та сімейні ферми сприятимуть підвищенню закупівельних цін на мо ...
 • Виробництву молока – «зелене світло»
 • «Данон» профінансує полуничні кооперативи України
 • "Данон" розгортає проект з вирощування української полуниці

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.