Аграрний тиждень. Україна
» » У Чернігівській області побудують новий м’ясокомбінат
» » У Чернігівській області побудують новий м’ясокомбінат

  У Чернігівській області побудують новий м’ясокомбінат


  У місті Ніжин почнеться будівництво нового м’ясокомбінату.
  Під будівництво нового м’ясокомбінату міська влада вже виділила землю. «Таке рішення було прийнято на черговій 19 сесії, під час якої було затверджено» Проект детального планування території на земельній ділянці для будівництва м’ясокомбінату без забійного цеху«, — йдеться у повідомленні.
  Відзначимо, що це не перший заявлений проект по будівництву м’ясокомбінатів у 2016 році. Як писало «Топ-100. Рейтинги найбільших. 500 найбільших виробничих компаній України» компанія «Даноша» має намір побудувати м’ясопереробний завод в Івано-Франківській області. 2 липня 2016 року рада директорів Міжнародної фінансової корпорації (IFC) вже схвала виділення материнській компанії «Даноша» 10-16 млн євро.
  Великий виробник курятини «Пан Курчак» не тільки почав займатися вирощуванням свиней, а й побудував завод з виробництва м’ясних та ковбасних виробів. Інвестиції в проект склали 62 млн грн. Корпорація «Агропродсервіс» розпочала виробництво м’ясних консервів на Тернопільському м’ясокомбінаті.
  У той же час, за словами виконавчого директора компанії «Алан» Дмитра Махота в цьому році дві великі компанії припинили виробляти ковбасну продукцію — київський м’ясокомбінат «Твін» і Світловодський м’ясокомбінат «ВКі К».

  myaso-portal


  Схожі новини
 • У Ніжині побудують м'ясокомбінат
 • На Чернігівщині збудують найбільший в Україні крохмальний завод
 • Русанівський м’ясокомбінат ліквідують
 • Росія не відмовлялася від продукції Івано-Франківського м’ясокомбінату
 • На Донеччині з'явиться потужний завод з переробки соняшника

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.