Аграрний тиждень. Україна
» » Затверджено склад комісії з формування переліку вітчизняної техніки
» » Затверджено склад комісії з формування переліку вітчизняної техніки

  Затверджено склад комісії з формування переліку вітчизняної техніки


  Наказом Мінекономрозвитку України від 18 травня цього року затверджено персональний склад комісії з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету. До її складу увійшов Тарас Висоцький, генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». Очолив комісію Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-мінстр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України.
  Нагадаємо, що 15 березня 2017 року набрав законної сили Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (далі – Порядок) затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року за № 130 .
  У відповідності до даного Порядку сільськогосподарські виробники зможуть повернути частину грошей, витрачених на покупку вітчизняної техніки і обладнання. Часткова компенсація надається на техніку, ступінь локалізації виробництва якої перевищує 60% (для тракторів і спеціальних автомобілів сільськогосподарського призначення - від 20 до 35%).
  У Порядку під ступенем локалізації розуміють питому вагу вартості сировини, матеріалів, вузлів, агрегатів, деталей і комплектуючих виробів вітчизняного виробництва у собівартості техніки і обладнання (дане визначення закріплено у п. 5 ст. 1 Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу»).
  Перелік техніки та обладнання, вартість яких буде частково компенсована за рахунок бюджетних коштів, буде складений спеціальною комісією і розміщений на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. У перелік буде включена техніка виробників, які є резидентами України не менше 2 років, мають всю необхідну конструкторсько-технологічну документацію, виробляють продукцію на території України і забезпечують гарантійне і післягарантійне обслуговування товарів. Часткова компенсація становить 20% вартості техніки та обладнання без урахування ПДВ.


  Схожі новини
 • Уряд визначає завдання наступного року
 • Ступінь локалізації вітчизняного виробництва техніки становитиме більше 60%
 • Депутати удосконалять державну підтримку українського сільгоспмашинобудуван ...
 • В Україні в сільське господарство будуть впроваджені енергозберігаючі техно ...
 • МінАП пропонує затвердити порядок використання коштів держбюджету, спрямова ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.