Аграрний тиждень. Україна
» » Покращення ефективності ведення молочного господарства завдяки поліпшенню генетики
» » Покращення ефективності ведення молочного господарства завдяки поліпшенню генетики

  Покращення ефективності ведення молочного господарства завдяки поліпшенню генетики


  9 червня у Полтаві відбувся круглий стіл на тему «Шляхи покращення ефективності ведення молочного господарства завдяки поліпшенню генетики». Захід був організований компанією «Альта Дженетикс Україна» - офіційним представництвом міжнародної компанії Alta Genetics Inc.. Круглий стіл зібрав представників як державних, так і приватних фермерських господарств.

  Привітав присутніх зі вступним словом Роман Цикало, консультант компанії «Альта Дженетикс Україна». В своєму виступі він наголосив про важливість генетичного планування стада великої рогатої худоби для підвищення ефективності ведення господарства. Він детально розповів про характеристики показників оцінки бугаїв та як правильно розуміти представлені показники.

  Продовжив доповідь із акцентуванням на практичні аспекти застосування даних характеристик бугаїв Лорін Гремс, міжнародний експерт глобальної команди Alta Genetics. Його багатолітній досвід роботи на фермах США та Росії дозволив побудувати доповідь на основі практичних прикладів. Він детально розкрив питання відтворення стада і шляхи покращення ефективності запліднення ВРХ. Практична частина круглого столу викликала високий інтерес серед присутніх.  Після виступу Лоріну Гремсу фермери задавали безліч запитань, що засвідчило бажання українського бізнесу розвиватися та розглядати альтернативні шляхи розвитку господарств. Також міжнародний експерт відзначив: «В Україні я вже не перший раз, але ще раз переконався, що тут великі перспективи для розвитку молочного тваринництва. Є дуже хороші ферми, високого рівня, однак є і досить середні, що вимагають кращого менеджменту. Але, я впевнений, все це можна виправити. Коли я приїхав в Росію, то починав роботу з фермами, середній удій на яких становив 15-17 л молока / корову. Сьогодні ці показники зросли в два рази, і господарство, яке я займаюся, має середній удій на голову 30 л і вище - до 33 л. Всього цього нам вдалося досягти завдяки побудові грамотного менеджменту і підвищенню генетичного потенціалу поголів'я. Впевнений, що в Україні хороші перспективи, і досягти 30 л на добу - цілком реально, і навіть швидше, ніж це було в Росії: років за 5-6. Адже тут дуже хороші умови з точки зору отримання якісної і недорогий сировинної бази - багато родючої землі і відмінний клімат».

  В ході обговорення приділили увагу одному з найважливіших питань – генетичному плануванню. Відповідав на питання Віталій Костюченко, директор з розвитку компанії «Альта Дженетикс Україна». Під час свого виступу він  детально розповів як відбувається підбір бугаїв  за стадом, що таке генетичні плани та як вони застосовуються на практиці.


  Схожі новини
 • Круглий стіл «Кукурудзяний силос: якісні показники та практичні аспекти в г ...
 • Найкраща генетика ВРХ від Alta Genetics - на виставці ANIMAL FARMING UKRAIN ...
 • Переймаємо голландський досвід
 • Глобальний лідер у сфері генетики ВРХ Alta Genetics Ukraine взяла участь у ...
 • Передовая генетика КРС заходит в Украину

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.