Аграрний тиждень. Україна
» » "Астра" відкрила новий офіс в Черкасах
» » "Астра" відкрила новий офіс в Черкасах

  "Астра" відкрила новий офіс в Черкасах


  5 вересня компанія «Астра» відкрила в Черкасах новий регіональний дистриб'юторський центр. Новий офіс містить магазин і склад запчастин, сервісну майстерню і виставковий майданчик та повністю відповідає всім вимогам AGCO і не відрізняється від європейських регіональних представництв корпорації.

  Компанія «Астра» і раніше мала офіс в Черкасах, який містив сервісний бокс і склад запасних частин. Але в зв’язку з тим, що сервісна служба потребувала розвитку компанією було прийняте стратегічне рішення відкрити більший офіс з додатковими функціями. Будівлю побудували спеціально на замовлення, враховуючи всі стандарти корпорації AGCO. Новий офіс займає 260 м. кв і має майданчик для розміщення техніки.

  За словами генерального директора АБА «АСТРА» Ігоря Губарєва, Черкаси - стратегічно важливий регіон для «Астри», де компанія планує розвиватися і нарощувати присутність. «Ми ставимо перед собою цілі і високі стандарти,  також маємо в цьому регіоні багато важливих франшиз - Fendt, Gregoire Besson, Berthoud, Manitou, - зазначає Ігор Губарєв. – Не зважаючи на це, компанія намагається не стояти на місці, а додавати в свій портфель щось нове. Насамперед, це пов’язано з розвитком нових технологій, таких як, наприклад, точне землеробство. Торік ми почали працювати з технологіями Trimble і далі плануємо рухатись в цьому напрямку».


  Схожі новини
 • Астра приглашает на полевую демонстрацию техники
 • День поля компании «Астра»
 • Новий дилерський центр Case IH в Хмельницькому
 • Новий дилерський центр CASE IH в Миколаєві
 • Астра- шоу 2014 : призовий фонд - 36 тис. грн

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.