Аграрний тиждень. Україна
» » Внесок бізнесу у розвиток міжнародної співпраці
» » Внесок бізнесу у розвиток міжнародної співпраці

  Внесок бізнесу у розвиток міжнародної співпраці


  6 листопада 2017 року відбулося святкування 25-річного ювілею дипломатичних відносин України, організоване за ініціативи Асоціації тваринників України за підтримки Кабінету Міністрів України та Міністерства закордонних справ України.

  Тематикою заходу стали 25-річні дипломатичні відносини України з іншими державами: Агровектор.

  Генеральним партнером свята виступив національний лідер ринку засобів захисту рослин та мікродобрив група компаній «УКРАВІТ».

  Офіційна частина заходу включала виступи дипломатичних осіб, представників влади та бізнесу.

  Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева висловила сподівання, що і надалі між Україною і іншими країнами продовжуватиметься плідна співпраця і розвиватимуться взаємовигідні економічні відносини в агросфері і харчовій промисловості для того, щоб Україна була представлена в якомога більшій кількості країн, так і відповідно бізнес з інших країн все більше залучався до інвестування і роботи в аграрному секторі.

  Директор представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунера відзначив, що за даний період Україна змогла вибудувати дипломатичні стосунки з напрочуд великою кількістю країн. «25 років – з одного боку, це дуже короткий термін, аби налагодити міцні зв’язки. Але з іншого боку, ми бачимо, що Україна вже змогла завоювати міцна позиції на світовій арені, особливо в агросекторі, який посідає визначне місце в економіці країни. «Це колективна робота кожного з вас, і дипломатичних осіб, і представників влади. Ми разом будуємо імідж України на світовій арені.  І ЄБРР також багато робить в напрямку, аби іноземні інвестори заходили в Україну, і український бізнес також міг виходити за кордони. Ми їх у цьому підтримуємо й надалі будемо підтримувати».

  Посол Єгипту Хоссам Ельдин Мохамед Ахмед Алі відзначив важливість економічних зв'язків між Україною та Єгиптом, які перебувають в постійному розвитку. «Говорячи по 25 років нашої співпраці, хочеться відзначити, що ж гарного ми зробили за ці роки в усіх сферах та, зокрема, агросекторі. Сьогодні ми багато працюємо в напрямі того, аби представити широкий асортимент високоякісної конкурентоспроможної єгипетської продукції для потенційного українського імпортера. У майбутньому плануємо ще більше ініціатив, аби перевести взаємовідносини «бізнес для бізнесу» між двома країнами на новий рівень. Також ми працюємо над розвитком спільних проектів, які передбачають трансфер технологій для сучасного виробництва різноманітної продукції і заохочення обміну успішним досвідом».

  Посол Туркменістану Аманмурадов Нурберди Аманмурадович підкреслив важливість саме агросектору України в економіці країни і відзначив, що є гарне підґрунтя для співпраці між Україною та Туркменістаном, оскільки в них обох агросектор є одним із ключових. «Кілька років тому на засіданні Генеральної Асамблеї ООН була висунута ініціатива створення на базі України продовольчої бази для всього світу. Це свідчить про те, що Україна має безмежний потенціал з виробництва с/г продукції. І мені приємно, що сьогодні в нас є нагода ближче обговорити співпрацю саме в цьому напрямку, зокрема, щодо тваринництва із присутньою тут головою ключової асоціації даної галузі».

  Голова Асоціації тваринників Ірина Паламар, в свою чергу, говорила про важливість підтримки та дипломатичних взаємовідносин між Україною та іншими країнами, розповіла про розвиток аграрної сфери в Україні та її експортні можливості, потенціал стосовно галузі тваринництва. «25 років – великий шлях, і Україна його пройшла із гідністю. Сьогодні треба відкрити нову сторінку наших відносин. І я дуже пишаюся тим, що як голова Асоціації тваринників, можу презентувати бізнес-платформу України. В нашій Асоціації зібрані виробники всіх напрямків тваринництва, й усі вони прагнуть вийти на ринки ваших країн, а також налагодити партнерські стосунки із вашими представниками бізнесу, які б тут могли відкрити спільне виробництво. Тому мені б дуже хотілося, шановні посли, зустрітися із кожним із вас, аби детальніше обговорити, що конкретно ми можемо зробити для нашої співпраці; як ви можете допомогти нашим виробникам, і чим ми можемо посприяти вашим. У наших країн велике майбутнє. І надзвичайно важливо, що наші іноземні партнери підтримують вихід України на міжнародні ринки».

  Власник ГК «УКРАВІТ» Віталій Ільченко презентував свою компанію як потужного лідера на національну ринку засобів захисту рослин та мікродобрив із 18-річним досвідом роботи, спікер відзначив, що саме представники бізнесу до допомагають дипломатам відкривати Україну. «Ми, бізнес, розвиваємо нашу економіку. У своїй діяльності ми співпрацюємо з науковими закладами не лише вітчизняними, але й зарубіжними, тобто, також робимо внесок у розвиток міжнародної співпраці. Наша компанія виробляє безпечні засоби для захисту у росту рослин для того, аби могли нагодувати всі країни світу безпечною, екологічно чистою продукцією».  Схожі новини
 • Корея цікавиться аграрними проектами в Україні
 • Профільні міністри різних країн обговорили аграрний потенціал України та пе ...
 • Україна поглибить співпрацю із США в аграрній сфері
 • Протягом останніх 3 років в Україні динамічно розвивається хутрове тваринни ...
 • Україна посилить співпрацю з Саудівською Аравією в аграрному секторі

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео