Аграрний тиждень. Україна
» » ПТАХІВНИЦТВО НАРОЩУЄ ВИРОБНИЦТВО
» » ПТАХІВНИЦТВО НАРОЩУЄ ВИРОБНИЦТВО

  ПТАХІВНИЦТВО НАРОЩУЄ ВИРОБНИЦТВО


  За останній рік кількість голів птиці зросла на 1,3%.

  Таким чином, птахівництво залишається єдиною галуззю тваринництва, яка нарощує поголів’я. Адже за даними Держкомстату, станом на 1 листопада 2017 року кількість голів птиці становила 224 374 600, що на 3 040 200 голів або 1,3% більше, ніж минулоріч.

  Хоча ще в минулому році динаміка була негативною, зокрема, 1 листопада 2016 року кількість птиці буда меншою на 3,6 відсотки, ніж попереднього року.

  «У галузі птахівництва спостерігається позитивна динаміка, - зазначила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар. – Гадаю, що причиною цьому є різке скорочення виробництва свинини, яка є найулюбленішим м’ясним продуктом українців. Крім того, приблизно на чверть зросли ціни на внутрішньому ринку. Через те, що свинина через ситуацію з африканською чумою свиней здорожчала майже вдвічі, українці почали вживати більше курятини, і ціни на курятину, відповідно, теж підстрибнули. Збільшився також експорт курятини: за підсумками січня-серпня 2017 року експортувала 191,6 тис. тонн м'яса птиці та субпродуктів, що на 24% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Таким чином, птахівники сьогодні знаходяться в найбільш привабливому становищі Для галузі це, безумовно, позитивна тенденція. Для споживача – негативна, адже ціна на м'ясо птиці падати не буде через високий споживчий попит, доки ми не наростимо обсягів виробництва свинини та яловичини».
   
  Ассоціація тваринників України


  Схожі новини
 • Систему оподаткування для тваринництва необхідно удосконалити
 • Експорт м’яса птиці в минулому році зріс на 80%
 • Україна експортувала м’яса та м’ясної продукції на 316 мільйонів доларів
 • У 2012 році в Україні значно зросло поголів’я худоби та птиці
 • Держава розвинутого птахівництва

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео