Аграрний тиждень. Україна
» » Оренда в ProZorro:держава – заробляє, бізнес – розширюється
» » Оренда в ProZorro:держава – заробляє, бізнес – розширюється

  Оренда в ProZorro:держава – заробляє, бізнес – розширюється


  Із серпня 2017 року державні й комунальні підприємства України просто і вигідно можуть здавати в оренду приміщення, які їм належать, але для власного використання не потрібні. Це дозволяє робити система державних електронних аукціонів ProZorro.Продажі. Завдяки єдиним правилам для всіх учасників та  прозорості системи переваги отримує і держава, і бізнес, який орендує приміщення. Про це йшлося на П'ятому всеукраїнському Forum Zakupki, який відбувся 29 листопада у Львові.

  Аукціони з продажу прав оренди в ProZorro.Продажі – це хороша можливість почати або розширити свій бізнес. Переваг є кілька. По-перше, приміщення держпідприємств часто розташовані в найбільш вдалих локаціях. Тому вийде  вигідно орендувати зручні квадратні метри у будь-якому куточку країни. По-друге, держава володіє найрізноманітнішими об'єктами – від шикарних і великих до маленьких і скромних. А це означає, що свій варіант для оренди знайдуть і великі компанії, і представники середнього й малого бізнесу.

  Третій плюс для бізнесу – купівля прав на оренду через систему ProZorro.Продажі – це конкретні гарантії. Контракт з держпідприємством підписується на певний термін і з чітко визначеними умовами. Компанія-орендар може бути впевнена: приміщення залишиться в її розпорядженні й усі зобов'язання орендодавцем будуть повністю дотримані. Адже договір є публічним. 

  "Оренда в ProZorro. Продажі рівнозначно вигідна і державі, й бізнесу. Відкритість системи дає можливість якомога більшій кількості потенційних покупців дізнатися про площі, які їм потрібні для розвитку. А ще кожен учасник аукціону має рівні умови, оскільки торги в системі проходять за зрозумілими і єдиними для всіх правилами. Тож орендувати вигідні локації в найкращих точках населених пунктів може кожен охочий", – розповіла Анна Теселько, керівник проекту "Публічні аукціони" торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua.

  Продаж прав оренди через ProZorro.Продажі зручний та прибутковий і для держави. Найвагомішими перевагами для неї в цьому процесі є прозорість, ринкова ціна і соціальна складова.

  "Прозорість більш докладно – це можливість для держави реально й за гроші здавати в оренду об'єкти, які зараз простоюють або здаються "секретно" за міфічну суму. Крім того, процес оренди відбувається через доступну для всіх систему електронних аукціонів –  це забезпечує конкуренцію і покупку прав на оренду за реальну вартість. А соціальна складова полягає в тому, що об'єкти, які у держпідприємств задіяні неефективно, стають корисними для розвитку бізнесу в країні", – пояснила Анна Теселько.

  Найяскравіший приклад вигідності оренди через ProZorro.Продажі і для бізнесу, і для держави демонструють аукціони Національної суспільної телерадіокомпанії України. Станом на зараз суспільний мовник уже провів у системі 15 торгів зі зростанням ціни на об'єкти загалом майже на 30%. А бізнес у свою чергу отримав вигідні локації у Київському телецентрі та на головній вулиці столиці – Хрещатику.

   

   


  Схожі новини
 • У Львові відбудеться П'ятий всеукраїнський FORUM ZAKUPKI
 • Бізнес навчився заробляти в ProZorro
 • ЗАВДЯКИ PROZORRO ДПЗКУ ЗА РІК ЗАОЩАДИЛА БІЛЬШЕ 5 МЛН ГРИВЕНЬ
 • Середній бізнес отримав доступ до держзакупівель
 • МІНІФРАСТРУКТУРИ ЗАПРОШУЄ БІЗНЕС БРАТИ УЧАСТЬ У ЗАКУПІВЛЯХ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИ ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео