Аграрний тиждень. Україна
» » ШКОЛА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КОРПОРАЦІЇ “СВАРОГ ВЕСТ ГРУП”
» » ШКОЛА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КОРПОРАЦІЇ “СВАРОГ ВЕСТ ГРУП”

  ШКОЛА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КОРПОРАЦІЇ “СВАРОГ ВЕСТ ГРУП”


  Корпорація "Сварог Вест Груп” залучає юне підростаюче покоління спеціалістів до свідомого вибору професії. Представники агрохолдингу в межах програми корпоративної соціальної відповідальності "Свідомий вибір” розповідають молодому поколінню про секрети професійного успіху в аграрній галузі, ділилися яться секретами професійного успіху в аграрній галузі,  цінними порадами та рекомендаціями з учнями шкіл Чернівецької та Хмельницької областей.

  Корпоративна соціальна відповідальність сталає глобальним трендом сьогодення у бізнесі. Корпорація "Сварог Вест Груп” теж застосовує всі стратегії та проекти, які б зміцнюєвали соціальну політику компанії та підтримували її  підтримує сталий розвиток громад. Відтак, компанія продовжує активні заходи ізпо залученняю молодих спеціалістів до співпраці, зокрема, представники агрохолдингу, в межах програми корпоративної соціальної відповідальності,  "Свідомий вибір” поспілкувались з учнями понад 30 шкіл Чернівецької та Хмельницької областей. 
  Вихованцям навчальних закладів Підростаючому поколінню було запропоновано переглянути презентаційнію та відео матеріали про Корпорацію та її діяльність, про новітні інформаційні технології виробництва та переваги ведення аграрного бізнесу.
  Представники агрохолдингу розповіли школярам 9-11 класів про важливість свідомогоий вибору професії, продемонстрували показали перспективи та особливості працевлаштування в аграрній сфері,  ознайомили учнів з освітніми проектами, специфікою проходження практики та стажування молодих спеціалістів і перевагами створення успішної сучасної кар’єри в Корпорації. Зацікавившись тим, що компанія дотримується принципів інноваційності та відкритості, системного підвищення кваліфікації фахівцями — вихованці шкіл активно брали участь в обговоренні, жваво ставили активно задавали питання та уважно слухали  відповіді лекторів. Фахівці Корпорації планують до кінця 2017 року відвідати 46 шкіл у двох областях із профорієнтаційними лекторіями.


  Схожі новини
 • Інновації для лідерів
 • «Сварог Вест Груп» завершила збір льону
 • Робочий візит USDA до «Сварог Вест Груп»
 • «Сварог Вест Груп» презентував нові виробничі проекти
 • Моя кар’єра у Сварозі

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео