Аграрний тиждень. Україна
» » В Україні обіцяють збільшити дотації населенню на утримання корів
» » В Україні обіцяють збільшити дотації населенню на утримання корів

  В Україні обіцяють збільшити дотації населенню на утримання корів


  В Україні обіцяють збільшити дотації населенню на утримання корівАгентство з ідентифікації і реєстрації тварин оприлюднило результати анкетування українців, які отримують від держави дотації на вирощування сільськогосподарських тварин, повідомив на своїй сторінці у Facebook Максим Мартинюк, перший заступник міністра агрополітики України.

  "Ми отримали дуже якісний фідбек, і я хочу поділитися його результатами”, — пише він.

  За результатами отриманих 250 анкет, які ще продовжують надходити в Агентство, 99% респондентів добре інформовані про необхідність ідентифікації тварин, 50% знайомі з іншими програмами підтримки і третина вже скористалася ними.

  У своєму пості Мартинюк коментує побажання, які висловили уряду власники домогосподарств з тваринами.

  22% респондентів вимагають розширити програму здешевлення утримання корів. І Мартинюк відповідає, що міністерство розглядає такий варіант. Як і можливість збільшення розміру дотацій, яке необхідно 5 % опитаних.

  24% хотіли б, щоб влада забезпечила дотримання мінімальних цін на м’ясо і молоко з боку переробників. За словами міністра, він розуміє цю проблему, але держава не в праві втручатися в ринкові процеси.

  Він також додає, що у цього є і позитивний момент: зростання закупівельних цін стимулює експорт готової м’ясомолочної продукції і відповідне збільшення попиту на сировину.

  6% хотіли б вплинути на локальних монополістів і прибрати з ринку посередників. У першій частині Мартинюк відсилає до Антимонопольного комітету, а в другій – все до тієї ж неправомірності втручання влади.

  Натомість він радить для протидії посередникам створювати кооперативи, які зможуть формувати товарні партії і напряму працювати з переробниками.

  6% вимагають виділення додаткових пасовищ і збереження вже існуючих. Але це питання, за словами Мартинюка, в компетенції не центральної, а місцевої влади.

  Частину побажань власників худоби Мартинюк обіцяє розглянути при формуванні програм держпідтримки тваринництва на 2019 рік.

  Схожі новини
 • П’ята частина ринку зерна в Україні перебуваєв «тіні» - Мартинюк
 • Держдотацію на телят отримали понад 3,5 тис. селян — Мартинюк
 • Уряд запустить цифрову базу с/г земель до кінця серпня
 • КАБМІН ХОЧЕ ВИДІЛИТИ 5,5 МЛРД ГРН НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКИХ ФЕРМЕРІВ
 • У міністра Мінагропроду новий заступник

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.