Аграрний тиждень. Україна
» » Україна здатна бути лідируючим виробником молочної продукції
» » Україна здатна бути лідируючим виробником молочної продукції

  Україна здатна бути лідируючим виробником молочної продукції


                                   

     Україна здатна бути лідируючим виробником молочної продукціїЕксперти Міжнародної фінансової корпорації (ІFC) вбачають великі можливості українського молочного ринку.

  За прогнозами експертів, до 2030 року попит на молочну продукцію в світі зросте на 25%. Сучасні топові експортери, такі як Нова Зеландія, Австралія, Європа та США не зможуть покрити повністю, тому Україна має хороший значний потенціал для задоволення такого зростаючого попиту. 

  Про це повідомляє прес-служба АВМ.

  «Фахівці вказали на ряд факторів, які потрібно удосконалити, аби Україна могла стати потужним гравцем на світовому ринку. Асоціація виробників молока (АВМ) вже кілька років активно працює над більшістю з них, а саме над збільшенням продуктивності корів, створенням кооперативів та контролем безпечності і якості молочних продуктів», - зазначила Ганна Лавренюк, віце-президент АВМ.

   «Крім того, обов’язковим пунктом на шляху розвитку України, як потужної молочної країни є рух в напрямку відкриття нових країн для експорту. На сьогодні, географія Українського експорту більше націлена на країни пострадянського простору, а такі найбільші імпортери як Гонконг, Китай, Алжир, Венесуела, ОАЕ нами практично не досліджено» - поділилась Яна Музиченко, аналітик АВМ.

  Наразі Україна займає 18 місце у світі за виробництвом молока. Ціна українського молока на 16% нижча світової, що підвищує нашу конкурентоспроможність у порівнянні з іншими країнами.

  Нагадуємо, що більш інформативно про перспективи молочного виробництва в Україні обговорять 5-6 березня на ХІІ Міжнародному молочному конгресі — ключовій події молочної галузі України.


  Схожі новини
 • За рік завезли на чверть більше квітів
 • Виставки «Зернові технології 2015», «Agro Animal Show 2015» та «Фрукти. Ово ...
 • Створення кооперативних елеваторів забезпечить стабільну позицію одноосібни ...
 • Микола Присяжнюк: «Загальне надходження молока на переробні підприємства зр ...
 • Молока стало меньше

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.