Аграрний тиждень. Україна
» » Держава підтримала холдинг МХП в 2018 році на 812 мільйонів
» » Держава підтримала холдинг МХП в 2018 році на 812 мільйонів

  Держава підтримала холдинг МХП в 2018 році на 812 мільйонів


  Держава підтримала холдинг МХП в 2018 році на 812 мільйонівАгрохолдинг МХП є одним із лідерів за прибутковістю в галузі. Тільки за підсумками 2017 року холдинг Косюка отримав 230 мільйонів доларів чистого прибутку, що в 3,3 раза більше, ніж роком раніше. Протягом останніх років є абсолютним лідером з отримання дотацій.

  Про це йдеться в повідомленні на веб-порталі Державної казначейської служби E-data, повідомляє ІА «Уніан».

  Підприємство «Вінницька птахофабрика», що входить в структуру агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт», в 2018 році отримало 812 млн грн державних дотацій за програмою часткового відшкодування вартості будівництва реконструкції тваринницьких ферм і комплексів.

  Згідно з повідомленням, найбільшу суму дотацій у розмірі 618 млн грн «Вінницька птахофабрика» отримала станом на 1 листопада. Ця величезна суму була переведена на рахунки МХП п'ятьма платежами. Крім того, в серпні «Вінницька птахофабрика» отримала ще 187 млн грн дотаційної допомоги.

  МХП протягом останніх років є абсолютним лідером з отримання дотацій з державного бюджету. На початку листопада Кабмін прийняв постанову, якою збільшив дотації найбільшим агрохолдингам в 2018 році ще на 500 млн грн - до 1,7 млрд грн. Всього на програми підтримки аграрного сектору в 2018 році в бюджеті передбачено 6,3 мільярда гривень. Але з цієї суми фермери змогли отримати мізерну суму – всього 2%.

  Народні депутати і експерти неодноразово критикували уряд Гройсмана за виділення великим агрохолдингам величезних дотацій з бюджету. Прем'єр безліч разів обіцяв змінити механізм розподілу дотації аграріям, обіцяючи надавати допомогу більше фермерам і середнім господарствам. Проте досі нічого не змінилося. За підсумками 2017 року холдинг «МХП» Юрія Косюка отримав 230 мільйонів доларів чистого прибутку, що в 3,3 раза більше, ніж роком раніше.

  Схожі новини
 • Кому вигідна система прямих державних дотацій у 2017?
 • У 2013 році селянам нарахували 468 млн грн дотацій на розвиток скотарства
 • Одеський коньячний завод у 2012 році збільшив чистий прибуток у 4,4 разу
 • Тваринникам відшкодовуватимуть вартість будівництва ферм
 • "Миронівський хлібопродукт" у І півріччі збільшив чистий прибуток на 97%

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.