Аграрний тиждень. Україна
» » Уряд продовжив термін реєстрації держактів на землю
» » Уряд продовжив термін реєстрації держактів на землю

  Уряд продовжив термін реєстрації держактів на землю


  Кабінет міністрів продовжив термін державної реєстрації права власності на землю в поземельній книзі і книзі записів про державну реєстрацію держактів на право власності на земельну ділянку і на право постійного користування земельною ділянкою.

  Про це йдеться у постанові уряду №258 від 28 березня 2012 року, передає УНІАН.

  Постановою виключається пункт 1-1 постанови №1021 “Про затвердження порядків ведення поземельної книги і книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку і на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі”.

  Пункт 1-1 документа визначав, що державна реєстрація права власності на підставі цивільно-правового договору або свідоцтва про право на спадок, земельного сервітуту, емфітевзісу, суперфіція у поземельній книзі, державна реєстрація права постійного користування земельними ділянками, договорів оренди земельних ділянок у книзі записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку і на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі здійснюється до 1 квітня 2012 року.

  Поземельна книга - складова державного реєстру земель, містить відомості про земельну ділянку, обмеження на використання земельної ділянки, суб'єктів прав на земельну ділянку і правовстановлюючі документи, а також дані про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, її цільове призначення, склад земельних угідь.


  Схожі новини
 • Землевпорядники Закарпаття видали понад 21 тис. держактів на землю
 • Платежі скасовано. Які?
 • Уряд скасував платність деяких адмінпослуг у сфері земельних відносин
 • В Україні з початку року видано 624,9 тис. держактів на землю
 • В Україні видано громадянам 468 тис. держактів на землю

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео