Аграрний тиждень. Україна
» » Ліміт довіри від компанії «Сингента»
» » Ліміт довіри від компанії «Сингента»

  Ліміт довіри від компанії «Сингента»


  У міжнародній практиці сільгоспвиробники мають змогу управляти ризиками, розподіляючи їх між операторами ринку за допомогою ряду фінансових продуктів (наприклад, як у США, де застосовуються такі інструменти на фондових ринках), приєднуючись до державних програм підтримки (наприклад, у Швейцарії діють державні програми для виробників, у США запроваджене відшкодування страхових премій), партнерських програм з дистриб’юторами та постачальниками.
  «Сингента» вже більше чотирьох років пропонує українським аграріям програми співпраці, що мають відчутний позитивний ефект. За минулий рік разом з нашими партнерами, дистриб’юторами, ми співпрацювали з багатьма сільгоспвиробниками по всій Україні. Наші програми пропонують додаткові можливості для вирішення двох ключових питань для українського агробізнесу: фінансування та управління ризиками.
  «Фінансові рішення»
  Як постачальник ресурсів, компанія «Сингента» розуміє складне фінансове становище, в якому сьогодні перебуває агросектор. Саме тому, взявши за основу найкращий світовий досвід в управлінні ризиками та фінансуванні агросектору, фахівці компанії розробили ряд фінансових інструментів. Сьогодні, ці інструменти набувають особливої актуальності, оскільки дозволять сільгоспвиробникам не лише отримати потрібне фінансування, а й зробити їх бізнес сталим навіть у кризовий час.
  Програми «Фінансових рішень», які пропонує «Сингента» – це кращі світові практики, адаптовані під потреби українського агросектору, а також інноваційні програми, що вперше запроваджуватимуться в Україні:
  • програма «Форвард Плюс» – форвардні контракти на продаж майбутнього врожаю дають можливість захиститися від коливання цін та взяти у кредит насіння та ЗЗР компанії «Сингента»;
  • програма «Агрі Плюс» – захист від цінових ризиків, можливість продати свій урожай за кращою із цін (теперішньою чи майбутньою) та зробити передоплату за продукцію «Сингенти»;
  • програми «Підтримка Плюс», «Підтримка Плюс Новий Сезон» – можливість використати сільгосппродукцію для купівлі насіння та ЗЗР та отримати відчутний додатковий дохід за кожну тонну проданого зерна;
  • програма «Страхування Ріпак» – страхування посівів ріпаку на період зимівлі. Захист від погодних ризиків дає можливість вести діяльність безперебійно навіть у несприятливі сезони;
  • найближчим часом компанія запровадить ще один інструмент – аграрні розписки, що дозволять залучати додаткове фінансування під заставу майбутнього врожаю.

  Оскільки насіння та ЗЗР у витратах сільгоспвиробника складають приблизно 30%, відповідно до 25% витрат на посівну аграрій може забезпечити участю у програмах «Фінансових рішень», що впроваджує в Україні компанія «Сингента».
  «Загалом, мета програм «Фінансові рішення» – не лише в тому, щоб надати фінансування українському агробізнесу в кризовий час, а у першу чергу в тому, щоб надати інструменти розвитку та забезпечення стабільної діяльності агропідприємств за будь-яких економічних умов, - коментує Хелен Фейрлемб, керівник відділу розвитку бізнесу ТОВ «Сингента» в Україні. – Наші програми скеровані на те, щоб українські сільгоспвиробники отримували сталу прибутковість. Це відкриття доступу до нових джерел фінансування, збільшення обсягів виробництва сільгосппродукції та реалізація експортного потенціалу країни».


  Схожі новини
 • Україна залишається одним із стратегічних ринків для BASF
 • Лауреат Національного конкурсу «Благодійна Україна»
 • Не схибити у виборі
 • Державні інструменти фінпідтримки довели свою ефективність
 • Agro MBA від kmbs - перша в Україні

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.