Аграрний тиждень. Україна
» » За придбання племінних свиней відшкодовуватимуть кошти
» » За придбання племінних свиней відшкодовуватимуть кошти

  За придбання племінних свиней відшкодовуватимуть кошти


  Кабінет Міністрів України ухвалив рішення розширити дію державної підтримки нарозвиток племінного свинарства. Її виділять з коштів, передбачених у державному бюджеті на підтримку галузі тваринництва.

  На думку парламентарів, такі зміни заохотять виробників до застосування племінних тварин через механізм часткового відшкодування придбаних усіх племінних свиней. Також відповідно до цього акта уточнюється період, упродовж якого мають бути придбані тварини.

  Раніше повідомлялося, що Мінагрополітики почало роботу над Стратегією розвитку галузі тваринництва на період до 2030 року. Вона буде спрямована на: племінну і селекційну робота, протиепізоотичні заходи та ветеринарію, заходи із нарощування поголів’я тварин та просування на зовнішні ринки.

  Довідка

  У 2017 році АПК отримав 5,45 млрд грн на підтримку аграріїв із державного бюджету. Зокрема, на підтримку тваринництва передбачено 170 млн грн.

   

  http://usba.com.ua

   


  Схожі новини
 • Українські аграрії отримають 550 млн грн державної допомоги
 • Закупили понад 10,5 тис. племінних корів
 • У 2013 році держава виділить 650 мільйонів гривень на розвиток тваринництва
 • Тваринникам відшкодовуватимуть вартість будівництва ферм
 • Тваринникам відшкодовуватимуть вартість будівництва ферм

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Аграрний тиждень. Україна

Всеукраїнський діловий журнал «Аграрний тиждень. Україна» створений з метою достовірного і своєчасного висвітлення об’єктивної інформації про реальний стан і роботу аграрного сектору України.


Журнал розрахований на власників, керівників і фахівців господарств і переробних підприємств; обласні та районні адміністрації, головні управління агропромислового розвитку; вищі учбові заклади аграрного напрямку I-IV ступенів акредитації, представників галузевих об’єднань і організацій, фермерів, і виходитиме за їх інформаційної підтримки.© 2007-2016 журнал "Аграрний тиждень. Україна"

«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031