Аграрний тиждень. Україна
» » Астарта переробила 3,1 млн тонн цукрових буряків
» » Астарта переробила 3,1 млн тонн цукрових буряків

  Астарта переробила 3,1 млн тонн цукрових буряків


  Минулого тижня завершився виробничий сезон на цукрових заводах АСТАРТИ. Вироблено понад 463 тис. тонн цукру (-8 % рік до року), перероблено близько 3,1 млн тонн цукрових буряків. Зниження обсягів виробництва цукру пов’язано з нижчим, ніж було заплановано, врожаєм цукрових буряків на Полтавщині.

  У той же час, частка цукру першої категорії, що відповідає міжнародним експортним вимогам, сягнула близько 90% від загального обсягу виробництва. Значно скоротилися втрати буряка при збереженні і транспортуванні, а також енергоспоживання при переробці. Після введення в експлуатацію жомосушильного комплексу на Наркевицькому цукровому заводі, загальне виробництво гранульованого жому збільшилося на 19% до 43 тис. тонн.

  2017 рік характеризувався несприятливими погодними умовами в Полтавській області. Це вплинуло на валовий збір зернових та олійних культур, загальний врожай яких склав 786 тис. тонн (-14% р/р). Врожай цукрових буряків становив  2,3 млн тонн (-12 % р/р).

  За минулий рік обсяги виробництва продукції на Глобинському соєпереробному залишилися стабільними, завод був завантажений на повну потужність. Було вироблено близько 40 тис. тонн  соєвої олії (+3%), 153 тис. тонн соєвого шроту (-3%), і  12 тис. тонн гранульованої соєвої оболонки (на рівні минулого року).

  Виробництво молока збільшилося на 2,5% до 110 тис. тонн, а середній надій на корову – на 4%, до 7,2 тонн на рік. У кластері полтавських агрофірм, де торік був запущений центр виготовлення кормів для ВРХ і вдосконалений раціон відгодівлі, продуктивність корів зросла більше ніж на 9%.

  ІЦ УАК за матеріалами astartaholding

  Схожі новини
 • На Полтавщині завершується сезон цукроваріння
 • Українські цукрові заводи виробили майже 625 тисяч тонн цукру
 • В Україні вже вироблено 462 тис тонн цукру
 • Найсолодші виробники цукру
 • В Україні вироблено понад 938 тис. т цукру

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.