Аграрний тиждень. Україна
» » До кінця року м’ясо дорожчатиме, але нерівномірно
» » До кінця року м’ясо дорожчатиме, але нерівномірно

  До кінця року м’ясо дорожчатиме, але нерівномірно


  До кінця року м’ясо на вітчизняних прилавках буде дорожчати, але нерівномірно. Таким прогнозом поділився Олексій Дорошенко, передає ГолосUA.

  За словами Дорошенка, м’ясо в будь-якому випадку буде рости в ціні. Експерт запевняє, що в порівнянні з цінами в ЄС, всі види м’яса, за винятком сала, в Україні є недорогими. Також у нас найдешевший хліб.

  Очікується, що щомісяця українське м’ясо додаватиме до вартості по одній-дві гривні. Приблизно таке зростання з початку року демонструє яловичина, щомісяця додаючи по 1-2 грн до своєї ціни. По свинині навпаки – спочатку вона дорожчала через те, що зростав курс долара, потім ціни почали трохи знижуватися. Що стосується курятини, то цей вид м’яса спочатку зростав у ціні, потім почав знижуватися – через те, що в світі ціна на курятину досить стабільна.

  Також фахівець додав, що в останні два роки вартість м’яса зростала більшими темпами, ніж середня зарплата українців.

  Приміром, за останні два роки, з квітня 2016 по квітень 2018 вартість м’ясної кошика і яєць зросла на 60%. У той же час середня зарплата піднялася на 59%.

   

  https://agroday.com.ua

  Схожі новини
 • Ціни на продукти у травні
 • Моніторинг цін на молоко та молочні продукти
 • До кінця року хліб може ще подорожчати
 • Гречка та цукор в Україні подешевшали
 • Ціна на курятину буде стабільною ще мінімум 4 місяці – О.Бакуменко

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.