Аграрний тиждень. Україна
» » Фрахтові ставки на перевезення зерна з України залишаються переважно стабільними
» » Фрахтові ставки на перевезення зерна з України залишаються переважно стабільними

Фрахтові ставки на перевезення зерна з України залишаються переважно стабільними


На початку літа фрахтові ставки на перевезення зерна з України практично досягли дна. Фрахтувальники костерів продовжують тиснути на ринок, але не досягають помітного успіху. Судновласники готові поступитися максимум -1 USD/т і лише у випадках рейсів на невеликі відстані: до Туреччини, Греції чи портів східного Середземномор’я. Тим часом, у сегментах хендісайзів і барж фрахтові ставки залишилися без змін.

Про це повідомила компанія ASAP.

Тобто, фрахт хендісайзу з кукурудзою з глибоководник портів Одеси до східного Середземномор’я залишається на рівні 19-21 USD/т. Ставки фрахту для транспортування тієї ж партії вантажу до Іспанії та східного узбережжя Італії становлять 23-24 USD/т та 21-23 USD/т відповідно. Фрахт до Тунісу тримається на рівні 23-24 USD/т.

Ставки фрахту для костерів на перевезення кукурудзи з українських дунайських портів до Мармари та східної Греції впав лише на 1 USD/т до 15-16 USD/т та 19-20 USD/т відповідно. Така ж динаміка спостерігається і в напрямку східного Середземномор’я: відповідні ставки знизилися на 1 USD/т до 20-22 USD/т. При цьому вартість транспортування тієї ж партії вантажу до Ізраїлю залишається на рівні 25-26 USD/т. У напрямку до східного узбережжя Італії фрахтові ставки становлять 26-27 USD/т, середземноморського узбережжя Іспанії – 29-30 USD/т.
У сегменті барж фрахт на перевезення кукурудзи до Констанци з українських дунайських портів залишається на рівні 9 EUR/т; для транспортування соняшника до Русе чи Сілістри – 15 EUR/т.


 

Схожі новини
  • Наприкінці весни фрахтові ставки на транспортування зернових з України стабілізувалися
  • Ставки фрахту на перевезення зерна з України костерами та хендісайзами продовжують знижуватися
  • Ставки фрахту костерів та панамаксів залишаються стабільними, хендісайзів –продовжується зниження
  • Фрахтові ставки для костерів та хендісайзів продовжують знижуватися
  • Ставки фрахту на перевезення зерна костерами з Дунаю та хендісайзами з Одеси продовжили знижуватися

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.