Аграрний тиждень. Україна
» » На Вінниччині відновлять роботу два цукрозаводи
» » На Вінниччині відновлять роботу два цукрозаводи

  На Вінниччині відновлять роботу два цукрозаводи


  Після двох років простою нинішньої осені знову варитимуть цукор на Соколівському цукрозаводі на Вінниччині. У 2018 планують запустити ще одне підприємство — Моївський цукрозавод (у його цехах третій рік поспіль панує тиша). 

  У минулому виробничому сезоні на Вінниччині працювало шість цукрозаводів. Буряки вродили щедро, переробляти їх довелося до середини січня. Фахівці висловлювали думку, що шість підприємств недостатньо для вчасної переробки сировини. Восени 2017 роботу почнуть сім цукроварень. До шести тих, де варили цукор торік — Гайсинського, Іллінецького, Крижопільського, Жданівського, Томашпільського, Юзефо-Миколаївського — приєднається згадане Соколівське підприємство.

  Тенденція до відновлення роботи цукроварень викликана ще й тим, що цукор нині користується не аби яким попитом на зарубіжних ринках. Тому й ціна на внутрішньому залишається висока.

  Майже 55 тис. га цьогоріч на Вінниччині під цукровими буряками. Найбільші «солодкі» плантації у Крижопільському районі — 8 230 га. У Гайсинському — 5 620 га, Томашпільському — 5 301 га.

  Істотно збільшили посіви у Ямпільському (3 715 га), Хмільницькому (3 580 га) районах. Найменші площі відвели під буряки у Могилів-Подільському і Тиврівському районах (по 50 га). 

  http://agravery.com


  Схожі новини
 • Аналітики прогнозують зниження ціни на цукор в 2017/18 МР
 • В Україні здорожчав цукор
 • Найсолодші виробники цукру
 • Микола Ярчук: «Ціни на цукор можуть зрости, але різкого збільшення не прогн ...
 • На Вінниччині цукрові буряки перероблятимуть у біопаливо

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.